Krimi

Politsei esitas Getulio Aurelio Fredole kuriteokahtlustuse (10)

Siim Randla, 12. aprill 2021 06:46
Foto: Stanislav Moškov
Naisjalgpalluri väidetavas seksuaalses ahistamises kahtlustatav Nõmme Kalju endine treener Getulio Aurelio Fredo käis politseis ja talle esitati kuriteokahtlustus.

Getulio Aurelio Fredo käis politseis koos kaitsja, vandeadvokaat Robert Sarvega. Getulio Aurelio Fredo andis tunnistusi, talle esitati kahtlustus.

Nimelt on treenerit avalikult süüdistanud seksuaalses ärakasutamises naisjalgpallur, kelle väitel toimus see siis, kui ta oli 14aastane. Samas see ei olnud Getuliole esitatud kahtlustuse sisuks, selgitas Sarv Õhtulehele.

Sarv kommenteeris esitatud kahtlustust nii: „Andsime põhjalikud ütlused ligi 7,5 tunni jooksul. Käisime selle aja jooksul vaid korra WCs ja saime 0,5 liitrit vett. Jätkame tööd alusetute süüdistuste ümberlükkamise nimel.“

Põhja ringkonnaprokuratuuri vanemprokurör Andra Sild on varasemalt öelnud, et jalgpalliliidult laekunud materjalidest ilmnes info võimalike kuritegude kohta, mis andis aluse kriminaalmenetluse algatamiseks.

„Uurime episoode, mis toimusid ajavahemikul 2014-2019 ning kannatanuid on hetkel kaks. Oleme viinud läbi esimesed menetlustoimingud ja kuulanud üle kannatanud ning jätkame koos politseiga asjaolude välja selgitamist,“ rääkis Sild.

Varasemalt on Sarv öelnud, et jalgpalliliit pole avaldanud treeneri kohta käivate süüdistuste osas lisadetaile. „Saime alles 31. märtsil teada need ülejäänud kaks juhtumit. Jalgpalliliit meile nende kohta infot ei avaldanud,“ lisas Sarv.

Samal teemal

07.04.2021
Seksuaalvägivalla ohvrid ja abistajad on nõutud. Sass Henno: „Eestis on hästi mugav olla vägistaja.“
05.04.2021
Kaitsja vaidlustab Getulio Aurelio Fredole määratud jalgpallis tegutsemiskeelu
30.03.2021
Getulio andis Brasiilia telesaatele intervjuu: olen siin kuulsam kui president
19.03.2021
Jalgpalliliit määras Getulio Aurelio Fredole tähtajatu jalgpallis tegutsemise keelu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee