ÕL TV | Õhtuleht

„HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“

VIDEOINTERVJUU | Õnnelikku pereelu nautiv Nõia-Ints: naised, palun ärge kirjutage mulle siivutuid kirju ja soovige minuga kokku saada! (13)

Anu Saagim | Video: Rauno Vahtre; Johanna-Kadri Kuusk, 11. aprill 2021 11:47
"Hommikusöök staariga" - Nõia-Ints

Meie esimeses intervjuus paotas Nõia-Ints pisut ust oma lapsepõlve.

Indrek, pärisnimega Taavo Einsoo on pärit paljulapselisest perest. Kahjuks viidi kuus venda ja kolm õde juba pisikeste põnnidena lastekodusse. Mees ei tea tänaseni, miks lapsed emalt ära võeti. Viiratsi lastekodust võeti väike poiss koos kaksikõde Ingaga kasuperre. Samuti Võrru. Kuna tema nimi kasuvanematele ei meeldinud sai ta uueks nimeks Indrek Puusepp. Alguses oli kõik hästi. Kui lapsed läksid kolmandasse klassi, hakkas kasuisa jooma. Purjus mees muutus vägivaldseks ning viskas 9-aastase poisi kodunt välja. Algasid hulkumised, koolist popi viskamised, pisivargused – nii oligi tee sillutatud  kuritegevusele.

Täna on Indrek 44. aastane, sellest 22 aastat on ta istunud erinevates vanglates, viimased neist Jämejala Psühhiaatriakliinikus. „Kui sinna satud, võib juhtuda, et sa ei pääse sealt kunagi,” ütleb Ints. „Sealt viiakse sind otse hooldekodusse ja ongi kogu elu.”

Kuidas Indrek sealt siiski pääses ning Tinderist endale kihvti naise ja kasupoja leidis, vaata  videost!

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

13.04.2021
KUULA | Alen Veziko pühendas vara lahkunud sõbrale kaunid read
09.04.2021
„HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | Nõia-Ints: minu süüdimõistmine oli justkui näidispoomine – vaadake, kriminaalist ei saa kunagi normaalset inimest!
03.04.2021
VIDEOINTERVJUU | Uudo Sepp: täpselt sellist naist ongi mul vaja, kellele ema asemel helistada
26.03.2021
VIDEOINTERVJUU | Endine Permi rühmituse liider Nikolai Bleskov: „Keegi ei ütle mulle, mida teha. See jääks tema viimaseks korraks.“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee