Eesti uudised

VIDEO JA GALERII | Protestija Toompeal: „Mina seisan siin täpselt nii kaua, kui vaja. Mingit totalitaarset riiki ei tule!“

Toimetas Triinu Laan, Kadri Kuulpak, 9. aprill 2021 11:45

99 KOMMENTAARI

s
see on poliitika/ 9. aprill 2021 20:26
Kui seista siis millegi mõistliku eest rahvale mitte poliitikale
j
Jüri/ 9. aprill 2021 18:04
Nüüd peaks küll siililegi selge olema, miks see gripi koroonaks ümbernimetamise jama tehti. :D
t
to Jüri/ 9. aprill 2021 18:08
mitte ühegi v a Hispaania gripi ,tõttu pole veel olnud üleilmselt seisakut,hingamisaparaate ja nõudeid!Ise ei julgeks ilma vastava medkraadita haiguseid nii eitada. Vastava ametniku käitumine küll aga küsitav.
j
Jüri/ 9. aprill 2021 18:23
Ega ma päris ei väida, et covid19-t pole. Väga võimalik, et koroona uus mutatsioon 2020. aastal võttis viiruste toidulaua üle ja nüüd gripp tänu sellele kaob. Ja üldiselt see ju ainult hea - kui gripp tappis kõiki vanusegruppe, siis covid19 ohtlik praktiliselt ainult neile kellel immuunsüsteem täiesti tuksis - st ülivanadele, aga meie tulevik, LAPSED, kaitstud!!! St - kui see on pandeemia, siis sellist pandeemiat mina sooviksin! PS! Medkraadi küll selleks vaja pole, et aru saada, et peavoolus ainult tellitud artiklid "ülitarkadelt medspetsialistidelt". Aastatuhandete medteadmine unustatud.
t
to Jüri/ 9. aprill 2021 18:37
elaks ikka tänases päevas ja vaataks mis toimub -see pole ainult Eesti sisene ja mingi valitsuse (ka pole ma reformi-usku) kuid siiski - jonn. Respect kui püüate kinni tegelase näiteks Wohanist ja päästate maailma,kus saame olla kindlad et peale vaktsineerimisi Covid 24,Covid25 näiteks ei tule...Seni aga see asja oma mätta otsast nägemine ja teiste ohutundel mängimine on pigem ....laubaline ning eestlasena on nii mõnedki uued nn liidrid oma ajude ja loogika ning toetajaskonnaga meie üle kõvasti mõtlema pannud. Ehk et pole ime kui taoline on meil üldiselt veres olnud aastasadu,pole ka muu ime
j
Jüri/ 9. aprill 2021 18:50
Üldiselt ma ikka omast arust elangi tänases päevas. 2020 oli Eestis üldsuremus väiksem kui 2018, aga üliselt statistilise kõikumise piirides sama mis viimased ~10 aastat (15 aastat tagasi oli üldsurmus tunduvalt suurem). Seega - üks-mis-kindel covid19-ga midagi hullemaks pole küll läinud. Aga samas väga tõenäoliselt tavameditsiini suures osas peatamisega hakkab nüüd üldsuremus vähi, veresoonkonna jms haiguste viletsa ravi tõttu kasvama küll. :(
t
to Jüri/ 9. aprill 2021 19:00
seni kuni ma jätkuvalt kuulen kuidas keegi jälle hingamisaparaadi all on,näen piiranguid muus maailmas,pole selgust Corona tekke kohta,süveneb vaktsineerimine ja on jälle ´lockdowni´ oht ei näe põhjust sellest mööda vaadata.See kes eitada soovib või on lõpuks endas ´Lembitu´avastanud ja rumalalt vastu rinda tambib,saab täpselt samapalju lugupidamist kui ta teiste vastu antud olukorras lisaks oma muule ...laubalisele tegevusele ka väärib.
j
Jüri/ 9. aprill 2021 19:22
to Jüri - kui tahad mingil teemal vaielda, siis oleks mõistlik näiteks minu viimasele kommentaarile vastata/see ümber lükata vms. Ei viitsi enam! Lõpetasin!
t
to Jüri/ 9. aprill 2021 19:49
Te väidate et midagi pole hullemaks läinud? Üldsuremus kui võtta mitte ainult Eesti seisukohalt (siin olen kuulnud minagu huvitavaid uudiseid analüüsi panekutest ja kui kergelt see käib) Siiski teades tuttavaid kes sellega on voodis olnud - ja medtöötajate siiski ülekoormusest,on Teie statistika imelik...Kui haiglast välja vaadata siis majandus jne...See mõjutab kõike.See on globaalne ja juba see peaks olema suur vahe!
p
Po litsei/ 9. aprill 2021 16:11
nina all oli grupiviisi inimesi kes koroonapiirangutest kinni ei pidanud...Veiko Huuse kinnipidamisel mitte üks märkus selle kohta! Kõrvalseisvaid,maskideta,grupis olevatest isikutest vaadati lihtsalt mööda.....Milleks siis need piirangud! Kas kinni võtmise põhjuseks oli tõesti inimese arvamus ja loosung?Või oli vastav ametnik tõsiselt......??? Mida see tähendab?!
p
Politsei/ 9. aprill 2021 16:09
nina all oli grupiviisi inimesi kes koroonapiirangutest kinni ei pidanud...Veiko Huuse kinnipidamisel mitte üks märkus selle kohta! Kõrvalseisvaid,maskideta,grupis olevatest isikutest vaadati lihtsalt mööda.....Milleks siis need piirangud! Kas kinni võtmise põhjuseks oli tõesti inimese arvamus ja loosung?Või oli vastav ametnik tõsiselt......??? Mida see tähendab?!
g
Got Mit Uns/ 9. aprill 2021 15:02
See, mis ei õnnestunud Hitleril ja Stalinil, püütakse ellu viia nüüd Rotchildide, Soroste, Kissingeride ja Rockefellerite poolt. Plaan on ju põhimõtteliselt sama - kaotada planeedilt väikesed rahvusriigid ja allutada ülejäänud totaalsele võimule. Ja nii on. Need koroonanumbrid võite endale ........ sisse istuda.
s
Stroh/ 9. aprill 2021 14:54
Kui eestlane ka seekord selga sirgu ei aja ja enda õiguste ning vabaduse eest seisma ei hakka, siis kordub 1917. Ja me oleme taas totalitaarses, maniakaalses kontrollivas hirmuühiskonnas. Et inimene ka ei ole võimeline mitte midagi ajaloost ja minevikust õppima. Vähe veel represseeriti? Vähe tapeti? Vähe piinati? Vähe küüditati? Uskumatu ...
m
Metaxa/ 9. aprill 2021 15:09
Tänapäeva eestlane suukorvistab ennast ise siiras usus, et HOOLIB. Ja ise hüppab ka süstla otsa. Ja ise vabatahtlikult müürib ennast sisse ka. Sest moodne ja seksikas eestlane ju HOOLIB!
t
to Metaxa/ 9. aprill 2021 15:40
Kui inimene näeb et terve maailm piidub ainult selle pisikese maalapiga kui Eesti siis pole tema nägemusest tõesti midagi suuremat enam eeldada.
e
ekre pooldaja/ 9. aprill 2021 14:29
PLATSIFARSS... tüüp inimesi kellele on tegelikult sügavalt savi meie heaolu - sest vastasel juhul nad mõtleksid mida sellega põhjustada võivad.Pigem on mina ja minu - sest olen ju NII kõva et maski ENDALE ma ette ei pane!Olen ju nii kõva tegelane et lähen nüüd Eestit päästma? Kus te 13 jaanuaril ,riigi pöörde ajal olite,kangelased?? Aga mask - sellega jõuan ma sõdida,sellest saan ma jagu....Mõistus ei taba ju ära selle ega muute normide mõõtmeid ..ega mõtet..Pöial pihku et taolisi nn MEHI..ja täiskasvanuid nagu seal,meil väikses Eestis vähem oleks.
s
Stig/ 9. aprill 2021 14:39
Mis see su nn riigipööre teatas ette kui tulem hakkas v? Aga su ajusid on juba poolteist aastat koroonaga loputatud ja seda on ka väga hästi märgata.
t
to Stig/ 9. aprill 2021 14:47
see polnud minu;)! riigipööre ja hindan muret minu ajude suhtes kuid jääb mulje et oled omad hooletusse jätnud. Väga hästi märgata - ütleb inimene kes ilmselt loeb netist uudiseid ja teab juba autori riidekappi ja nädalamenüüd...Fantastika.
e
eestlane/ 9. aprill 2021 14:12
Pek sti laiali see (Kovalli) kamp..? Jou - kuidas nüüd sellega hakkama ei saada? Selline kui SEE seal ma küll pole. Kokku hoidmine on midagi muud kui mingi haigusega - ja see ei pea olema Koroona - kaasa minek! Sama hu ll pole kes keskuse uksel turvaga selfie tegi kui maskita sisse ei lastud? Nüüd on karu väljas? Jä lk!

k
kaabuga mees/ 9. aprill 2021 12:54
üks mees avastas,et Eesti on juba vaba kui tema kohale jõudis
j
juhtimatus/ 9. aprill 2021 12:21
Nagu"mees"ütles:"harimata on need kes istuvad riigikogus"
k
kes meid suunab/ 9. aprill 2021 12:12
Jah nii tema on,mis ei tapa see teeb ainult tugevamaks ning viib edasi,aga kuhu siis
h
hunt karunahas-rahvusloom/ 9. aprill 2021 11:57
kes tuli meile vabadust tooma?parlamendiliikmed
a
ainult poliitika/ 9. aprill 2021 15:43
s
Saturn/ 9. aprill 2021 11:38
Huvitav, et inimesed tõepoolest usuvadki, et ühel päeval on see nn "pandeemia" läbi ja taastub igapäevane, normaalne elu. Seda ei juhtu neverever! Käivitunud on plaan ja süsteem. Riikide valitsused täidavad juhtnööre ja peavad neist ka rangelt kinni. Toimub see, mida ette öeldakse. Ma mõtlen õudusega milises maailmas ja millistena hakkavad elama meie järeltulevad põlved. Kui inimesed ei saa üle hirmudest, mida külvatakse, ei hakka mõtlema ega otsustama enda peaga, ei tõuse vastu sellele üüratule kurjusele, mis lahti on päästetud ... siis tõepoolest - inimestevaba planeet oleks palju parem koht
k
Kas on tõendeid, / 9. aprill 2021 11:27
et keegi nendel aasta jooksul toimunud üritustel oleks koroonasse haigestunud, surnud või seda levitanud? Nad on ju väidetavalt ülimalt ohtlikud viiruselevitajad. Usun, et kui meedial oleks mõni selline juhus teada, oleks see juba ammu ka suurte tähtedega välja toodud. Seni kuni selliseid näiteid leitud ei ole, millisest nakkusohust me siis räägime?
p
Paistab, et paljudel/ 9. aprill 2021 12:04
on tõendeid protestijate hulgas olevatest koroonahaigetest ja -levitajatest. Ootaksin huviga.
p
peipsiveerelt Rootsikülast/ 9. aprill 2021 11:26
Parlament aitab meil sellisele mõttetusele kaasa,vaatame siis parteide ja liikmete käitumist,ise toodavad pingeid poliitika sildi all.Kellele on selline käitumine kasulik,rahvale küll mitte?
p
9. aprill 2021 11:14
Pöhjakihil on mingi oma vabadus, sellel ei ole midagi pistmist vabadusega, mida mõistavad normaalsed inimesed!
u
uued valimised/ 9. aprill 2021 11:17
EKRE kütab kirgi ja ei tegele normaalse parlamenditööga
t
to uued valimised/ 9. aprill 2021 14:13
ja Ref saab oma ork´i rahumeeli rahapesu ´uurimiseks´saata? Iialgi!
t
to uued valimised/ 9. aprill 2021 15:12
kui ekre pidi parlamenditööga tegelema oli silmad avali ja foobias Kaja oma tiimiga et kaikaid loopida! Nüüd ´my precious´ käes,ei aita ilmselt enam ka Hiina maski - kaubitseja Aab´i selja taha pugemine...Ei jõudnud ära oodata millal inimeste valiku ära lõhuvad,nautigu nüüd! Nüüd siis peab ekre tegelema järsku ´parlamendi tööga´...Nali.

m
ma/ 9. aprill 2021 11:02
Ei saa siiani aru kelle eest nad seal meid vabastavad kogu aeg 🙂
n
nagu 1940 aastal/ 9. aprill 2021 11:18
lihtinimene tallatakse ju ära nende vabastajate poolt
t
to ma (appi, kui lihtsameelne saab olla?)/ 9. aprill 2021 11:48
NETSiga pole tutvunud või? kui ei ole, oleks viimane aeg. seal on sisse kirjutatud sunniviisilised meditsiiniprotseduurid, mida vajadusel viiakse läbi politsei jõu saatel ning tohutud sunnirahad ettevõtjatele - kuni 32 000 eur ning eraisikule vist 8000 eur kui ei allu mingile korraldusele.
j
Juku to ma/ 9. aprill 2021 12:21
Ignoratsus on tänapäeval valik. Seega jõudu! NETS on samas stiilis seadus, mida Taani üritas läbi suruda, aga mis inimeste vastuseisu tõttu tühistati. Aga eestlane on nii rumal, et temale kõlbab. 347SE eelnõu on ju mingi Riigikogu värk. mind see ei puuduta eks!
s
Stroh/ 9. aprill 2021 10:54
“Pandeemia ajal suurendasid riikide juhid kogu maailmas oma võimu ja kehtestasid kindlad reeglid ja piirangud, alates näomaskide kohustuslikust kandmisest kuni kehatemperatuuri kontrollimiseni ühiskondlikesse ruumidesse, nagu rongijaamad ja kaubanduskeskused, sissepääsude juures. Pärast pandeemiat selline autoritaarne kodanike tegevuste jälgimine ja kontroll jätkus ning isegi intensiivistus.
s
Stroh/ 9. aprill 2021 10:51
Väljavõte WHO aastaaruandest: Üks stsenaarium kannab intrigeerivat pealkirja "LOCK STEP: rangema ülalt alla suunatud valitsuse kontrolli ja autoritaarse juhtimisega, piiratud innovatsiooni ja kodanike kasvava vastuseisuga maailm." Eelnimetatud Schwartzi stsenaariumi kohaselt: „2012. aastal tabas maailma lõpuks pandeemia, mida oldi aastaid ette näinud. Erinevalt 2009. aasta H1N1-st oli see uus äärmiselt virulentne ja surmav metsikute hanede päritolu gripitüvi.
v
9. aprill 2021 10:37
Vangis on viiruselevitajate koht. Antud juhul Toompeal kõiki koroona reegleid riikuvad lamemaallased.
k
Kas need koroonareeglite/ 9. aprill 2021 11:56
rikkumised on rikkujate seltskonnas mingit nakatumist või viiruse levimist suurendanud? Isiklikult ei ole kuulnud ühestki juhusest ja ka ajakirjanduses pole ühtegi artiklit näha olnud, et vaat mis juhtus kui maskivastased reegleid eirasid. Kõik paistavad terved ja rõõmsad.
t
Teie kõigi käitumisest oleneb piirangutesat vabanemine./ 9. aprill 2021 10:29
Ei tea,kas protestijad arvavad,et kui ekre oleks valitsuses,siis see viirus siin riigis enam ei oleks.Ei suutnud nad eelmises valitsuses ju midagi konkreetset teha,ei aita ka see protestimine.Haigus levib ikka niikaua,kui leidub neid piirangute eirajaid ja maski mitte kandjaid.
e
ei mingeid edasiviivaid mõtteid/ 9. aprill 2021 10:26
Parlament on nõrk,valitud seltsilised ei suuda seadusi toota ega luua,jututoalased
k
kevadised mahlad/ 9. aprill 2021 10:20
Seista on mõtet siis nii pikalt kuni juured alla tulevad kevadel

m
9. aprill 2021 10:18
Meil ongi need piiragud liiga leebed olnud.Kas protestijad oleks tahtnid riigi täielikku lukku panemist.Isegi maakonnad lukku,öine liikumiskeeld,komandadi tund.Kas nad tahavad seda,.Nad ei tea ise ka,mida nad täpselt soovivad.Tööl paistab,et nad ei käi,löövad lihtsalt aega oma lollustega surnuks.Ega see protestimine seda viirust olematuks tee,sellest nad aru ei saa.
m
Millist viirust?/ 9. aprill 2021 10:26
Seda grippi, mis igal kevadel ja sügisel?
j
9. aprill 2021 10:31
just vaatan ja imestan, noored inimesed, vedaja on pool elu vangis istunud,pole midagi eesti riigi heaks teinud, no mitte ei saa aru
1
10.26le/ 9. aprill 2021 10:33
Niikaua,kuni sina ega sinu keegi väga lähedane inimene ei ole haiglasse sattunud,seni sa ei usu.Aga siis on äkki hilja kahetseda.
n
Niikaua kuni mina?/ 9. aprill 2021 13:51
Mis sa lällad. Tegin selle läbi jõulude ajal. Pm pool suguvõsa tegi selle gripi läbi, lähedane, kes töötab haigetega tõi viiruse kätte. Ja mis selles siis oli? Kergelt pea valutas paaril päeval, 2 nädalat oli olemine nõrk, palavikku ei tundnud kordagi. Tavaline gripp, mitu tunnust koos, sellest ka ehk nõrkadele mõjub raskemalt aga ei midagi hullu! Need, kes pole ise põdenud ja padupaadialused, sõltlased jne, pole mõtet rääkida, ise olete süüdi oma nõrgas immuunsuses! See koroonagripp ei tapa tervet inimest!
l
lugeja/ 9. aprill 2021 10:10
Ei saa aru,mis vabadust nad nõuavad,oleme ju vabad.Paistab,et tööd ei ole neil teha,loodrid sellised !
t
Töötu/ 9. aprill 2021 10:16
Tööd ei ole teha???!!! EI OLE JAH ja täiesti loogiline, et ei ole, kui sa viitsid välja vaadata mis meie ümber toimub! Sa oled kindlasti mingi pensionär või mõttetu riigiteenistuja kes enda nelja seina vahel vegeteerib ja riigilt raha vastu võtab.
j
Juku/ 9. aprill 2021 12:15
Ilmselt ei ole sa läbi lugenud 347SE eelnõud ja selle seletuskirjasid. Aga miks peakski eksju? See ju mingi valitsuse ja Riigikogu värk. Sind ei puuduta see eks? Aga muutub see, et Politsei- ja Piirivalveametist saab väärtegude kohtuväline menetleja. See tähendab et: teid võidakse igal ajal küsitleda ning nõuda dokumente. Nende puudumise eest võidakse teid karistada; teid võidakse mistahes põhjusel kinni pidada ülekuulamiseks; teile võidakse keelata avalikus kohas viibimine; teie kodu võidakse igal ajal ja mistahes põhjusel läbi otsida; teid võidakse pidada kinni ja anda .
j
Juku/ 9. aprill 2021 12:16
Jäi lisamata, et see ei ole nii! Kristian Jaani ju isiklikult lubas siseministrina, et politsei ei hakka kunagi seda seadust väärkasutama. Ministrite poliitilised lubadused on alati vettpidavad siin riigis olnud.
j
Juku täpsustab esimese kommi lõppu/ 9. aprill 2021 12:18
anda üle Terviseametile, kui teid kahtlustatakse nakatumises; samuti saab ka politsei kohaldada vahetut sundi: sümptomiteta nakkushaige isoleerimiseks. Haiguse kahtluse tõttu võidakse teid kinni pidada ja sunniviisiliselt isoleerida ja teid võidakse sundida läbima ravi.
t
to Juku/ 9. aprill 2021 14:41
Kui ühendus teatud kohas puudub siis valgustan - siin POLE asi seaduse vastu võitlemises (kuigi lugesin ka need 4 punkti läbi ja aru ma ei saa millest selline üles kistud draama) küll aga peab muidugi olema ettevaatlik sest ei usalda samuti ei Brüsselit nn päikesetõusu ja koroona tekkimist...Räägite ja jaurate sellest seadusest - pane MASK ette,hoia kinni piirangu reeglitest - keegi pole keelanud sõna võtta! Siit kumas välja midagi muud...nagu näha oli eriti sellest kuidas üks ebameeldiv tädi kaamerassegi nähvas! Jube.
s
Stroh/ 9. aprill 2021 10:08
Oluline küsimus on praegu see, et kas globalistid kasutavad oportunistlikult COVID- 19 ümber levivaid hirme, et edendada ülalt alla suunatud sotsiaalse kontrolli „lukustatava sammu” ettekirjutisi, mis hõlmaks karmide piirangutega reisimist, võib- olla asendades sularaha sanitaarse elektroonilise sularahaga, kohustuslikku vaktsineerimist, piiramatut jälgimist ja isikuvabaduste piiramist, poliitiliste protestide keelamist, kontaktide jälgimist jne, mille abil saab tuvastada inimesi, kes keelduvad testimast ja vaktsineerimast?
s
Stroh/ 9. aprill 2021 10:06
WHO dokumendis Aastaaruanne ülemaailmse valmisoleku kohta terviseõnnetusteks 2019 Leheküljel 26 saab lugeda, et valitsusjuhid peavad määrama riikliku kõrge tasemega koordinaatori, kellel on juhtiv autoriteet ja poliitiline vastutus valitsuse ja kogu ühiskonna suhtumise osas, et viia regulaarselt läbi mitut valdkonda hõlmavaid simulatsiooniharjutusi ja säilitada tõhus valmisolek.
s
Stroh/ 9. aprill 2021 10:03
WHO dokumendis Aastaaruanne ülemaailmse valmisoleku kohta terviseõnnetusteks 2019 https://apps.who.int/.../annua.../GPMB_annualreport_2019.pdf leheküljel 10 on kirjas, et ÜRO (+ WHO) viib läbi vähemalt kaks kogu süsteemi hõlmavat koolitust ja SIMULATSIOONIHARJUTUST, millest üks puudutab TAHTLIKULT VALLAPÄÄSTETUD SURMAVA hingamisteede patogeeni keskkonda viimist (mille teine laine peab olema levimas 2020. aasta septembriks). Selles 2019.a raportis on kirjas, et praeguseks on simulatsiooniharjutusest osa võtmas 103 riiki.
e
Enn/ 9. aprill 2021 10:01
Iga mats ikka peab ikka teistega arvestama, mitte nii, et teen alati nii, kuidas ise paremaks pean.
m
Mats/ 9. aprill 2021 13:22
siit on midagi valgeks tehtud
k
Kakinoki/ 9. aprill 2021 09:52
See eesti vabaks sildiga on arnold oksmaa vä?
e
9. aprill 2021 09:56
Ei, see on kõigeoskaja ja sarisekeldaja Huuse

a
A1/ 9. aprill 2021 09:51
Praegu käib massiline väljaränne Eestist.Varsti näete mis juhtuma hakkab.
m
Martti/ 9. aprill 2021 09:57
Kus dimensioonis sa vahepeal oled viibinud? Nüüd on inimeste tagasitulek.
r
rändrahn/ 9. aprill 2021 10:18
t
Tore !/ 9. aprill 2021 14:58
Kogu see lossi ees leelotajate seltskond peaks esmajärjekorras välja rändama !
k
Kurb süda/ 9. aprill 2021 09:49
Mis mõttes piirama,nad ju potentsiaalsed viiruse levitajad ja miks nad räuskavad,taustaks Koit,kas Tõnis Mäe käest on üldse küsitud,võivad nad kasutada taustamüraks tema püha lugu.Mul siiani kripeldab süda,nähes ja kuuldes kõike seda pealt....
p
Ppp/ 9. aprill 2021 09:48
Ei tea kas nendest keegi tööle ka enam mingi normaalse koha peale saab selle ruigamise tagajärjel? Mõtlen midagi midagi paremat kui wc koristamine, ehituse abitööd ja esoteerika butiigi kastiladuja, prostituut ja lingamitegija?
e
Et ka niikaugel olemegi juba?/ 9. aprill 2021 10:32
Et kui ei kisa ja kiitle, et oravabande pätikamp on ülim ja parim, ei saa enam tööle ka? No sotsialism siis valmiski ehitatud, polegi nagu Tallinna linn. A mendiriigil veel ainult laotakse müüri?
e
Ei saagi aru/ 9. aprill 2021 09:45
Mis seal täpselt toimus? Kas lõpuks nõuti Kallase tagasiastumist? Ja miks reformi TÕELISED naased nüüd peidus ja vakka on,värisevad? Ai ai magus võimupirukas võib käest ära minna?
j
Ja/ 9. aprill 2021 09:44
teie võtke oma mask ja viige laborisse siis näete mis sealt seest leiate!
l
lugeja/ 9. aprill 2021 10:15
Ja-kas oled selle maskiga ise laboris käinud,et kindlalt oskad öelda.Kuulad vist neid kõigevägevamaid sealt ülevalt.
m
Marila/ 9. aprill 2021 09:28
Harimatu seltskond need meeleavaldajad, kes oma ninast kaugemale ei näe
m
mees/ 9. aprill 2021 09:47
harimata on need kes istuvad riigikogus. rehvi seltskond laiali kõik lihttööle
i
Irooniline/ 9. aprill 2021 09:55
Kes teisele nime annab, see ise seda kannab. Tundub, et sa ei mõista, mille pärast Toompeal üldse meelt avaldatakse, järelikult ei näe sa ise oma ninast kaugemale.
m
Marila/ 9. aprill 2021 09:21
Kas need meeleavaldajad ise aru ei saa, et nendesuguste pärast need piirangud ongi. Normaalsed inimesed saavad soovitustest ka aru.
m
9. aprill 2021 09:14

p
Ppp/ 9. aprill 2021 09:11
Seda oleks pidanud juba varem tegema!
r
Refi agent/ 9. aprill 2021 09:10
Nagu Venemaal, kus rahutused aetakse laiali koroonaohu kattevarjus!
r
Refi agent/ 9. aprill 2021 09:27
OK-le. Praegu küll käitutakse eestlastega Putini mallide kohaselt! RE kohe ei oska olla ilma aljoša sündroomita, kogu aeg vajab üht väikest võidukat sõda!
r
Refi agent/ 9. aprill 2021 10:10
j
9. aprill 2021 09:08
Ja politseiriik ongi sündinud. Palju õnne,Eesti rahvas!
n
Normaalne/ 9. aprill 2021 09:23
Jobud ei saa ju muidu aru
a
Aga Venemaal ja Valgevenes/ 9. aprill 2021 09:07
välisriikide ja nende tagastusega platvormide nagu Nexta jt üleskutsed massilistele kogunemistele seaduslike valitsuste kukutamiseks olid kõik väga OK! Oodati ja toetati väga suurearvulisi meeleavaldusi, toetati korrakaitsjate ründajaid, provokaatoreid, huligaane? Kuidas selline silmakirjalikkus?
a
Astra Sinikas/ 9. aprill 2021 09:02
Päris hirmus lugu- juba ähvardatakse inimesi politseiga. Lähen ka täna sealt läbi, vaatan, mis seal siis nii hirmsat tehakse. Samas, vaktsineerimiskeskustes võib olla siseruumides koos sadu inimesi, samamoodi toidupoodides- aga välitingimustes ei tohi Lossi platsil olla üle kümne inimese.
n
No.../ 9. aprill 2021 09:05
Hakka aga kohe minema, hilineda pole ilus! Leivaisa saab pahaseks.
t
Triin/ 9. aprill 2021 09:01
Ajuvaba ja saamatu valitsus näitab oma palet.
t
to .../ 9. aprill 2021 09:17
aga sina tead mille vastu protestitakse? Praegu on riigil õigus trahvida inimest siis, kui ta rikub karantiinireegleid. Lisanduvad uued trahvid: karistada võib saada siis, kui tervisekriisi ajal eiratakse maskikandmise kohustust, liikumispiiranguid või sündmuste korraldamise keeldu. Trahvid muutuvad suuremaks. Füüsilist isikut saab karistada kuni 800 euroga, juriidilist isikut kuni 32 000 euroga. Inimesi sh lapsi saab kohustada terviseprotseduuridele - praegu pettus-PRC testid, hiljem sundvaktsineerimine jne. Ajuvaba, kui inimesed sellise asja vastu EI OLE!
j
Just/ 9. aprill 2021 09:33
Tulevikus kui ettevõttes on vaktsineerimata isik - hoiatustrahv ja nädal hiljem pankrotistav sundtrahv 32 000! Nii lõpetame majandustegevuse ning siis pakume kodanikupalka korralikele vaktsineeritud, kiibistatud ja mikrokorteris elavale biorobotile.
r
robi/ 9. aprill 2021 09:01
Kui kaua seda lambakarja Lossiplatsil sallitakse? Kas tõesti korrakaitsjail pole julgust neile lumehelbekestele ja opositsiooni esindajaile näidata kätte tee hakata mõtlema oma peaga!
a
A. Navalnõi/ 9. aprill 2021 09:14
Jah, siin peaks eeskuju võtma suurest naabrist- nii kui keegi midagi kritiseeerib, kohe vangi! Kõik armastavad seal riigijuhti.

l
Ly/ 9. aprill 2021 08:59
Selliseid masside eesvedajaid peaks juba ammu trahvima
m
Meelis/ 9. aprill 2021 10:07
A.Navalnõi - ära aja kahte nii erinevat asja segamini. Ühine tegija on vaid protest, ei midagi muud.
l
lamemaalane/ 9. aprill 2021 08:59
ja olemegi varsti politseiriik nagu ennustati!
s
Sa ei ole õiget politseiriiki näinudki./ 9. aprill 2021 09:25
Aga kuluks sulle ära küll.
t
teadmatus suur/ 9. aprill 2021 08:59
Parlamendis on nõrgad,saamatud tegelased.Keda me oleme sinna valinud?
h
Häiritud linlane/ 9. aprill 2021 08:50
Esimesest päevast juba pidanuks politsei selle palagani laiali ajama,
k
Key/ 9. aprill 2021 08:49
See mass tuleb laiali ajada, mitte piirata. Kui peab maski kandma, siis ka peab seda tegema.
m
Maskid ette ja vaktsineerima/ 9. aprill 2021 08:46
Ilusat kevadet parlamendile,kes ei ole oma tööga hakkama saanud,väga saamatud saadikud ning parteid.Valime uued valimistel,mitte neid,keda meile kaela on riputatud.
m
maskiballist/ 9. aprill 2021 08:50
Ei saaks keegi teinegi paremini hakkama, neil veab, et pukis ei ole...Ja maskist olen ma juba kärnas, aitab!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee