Eesti uudised

Murelik ema: „Laps kurdab juba iga päev, et silmad kipitavad ja on valusad ning ta ei suuda enam hästi keskenduda."

LAPSED EKRAANIDE KÜTKES: „Lapse üle oleks nagu mingi deemon võimust võtnud!“

Liina Hallik , 8. aprill 2021 20:26

8 KOMMENTAARI

l
Laps istub 8.00-14.35 arvuti taga ja imiteerib õppiõist/ 9. aprill 2021 09:27
Kuigi kool on "Liikuma paneva kooli" projektiga liitunud, on isegi kehalises ülesandeks a ka vasta suusatamise algõppe viiele küsimusele. HAIGE ABSURD! Vahetunniks laps õue ei lähe, äkki muidu hilineb tundi. Lapsed õue! Aga eile tegi Koidu pargis politseipatrull noortele skayepargis rivistuses, et miks nad seal jõlguvad!! Need on need lapsed, kes veel reaalselt õues käivad ega mõtle enesetapule. Tore riik, hoolib lastest!
n
Nii on aga sel mündil ka ju kaks külge ;)/ 9. aprill 2021 09:55
No neist helbekestest ei ole ei selle (korrumpeerunud) riigi ei kaitsjat, ega õnneks tule neist ka m3nt3, kes loodavad m3ndiriigis peaks korrumpeerunud ametnike uskumuse kohaselt olema need, kes normaalset ja rahulikult elada sooviva rahva käsi väänama on plaanitud panna. Need praegused vägivaldurid saavad sealt ükskord otsa, jäävad pinsile ja selleksajaks on need helbed niivanad, et oleks asemel aga no mida selline helves maapekil ja mustal leival kasvanud mehemürakate vastu teeb? Ega suurt k0ttigi ei tee :)
j
Jajaa/ 9. aprill 2021 09:21
Ja sellised on need, kes "ma olen Kupis käinud" varsti kiitlevad - no armas taevas, mis riigikaitsjat sellistest on? Tean ise sugulase lapsi vaadates, naer tuleb peale kui mõtlen, et sellised paabulinnud hakkavad meie riiki "kaitsema" :D :D Ja pooled poisid näevad oma geis0engutega välja küll sellised, et hoia ja halasta - ilmselt kannavad roosat naiste aluspesu ka. Aga ei, selle riigi juhtkonda vaadates on selline tulevgeneratsioon ka arusaadav. Iseküss kuhu säänne gene selle riigi viib :D
n
no on jah nii/ 9. aprill 2021 09:03
Probleem pole mitte koolis vaid palju tunde arvutis. Kevad on käes kehalise kasvatuse ja mingid muusika ja loodustunnid võiks juba värskes õhus kooli juures olla, staadionitel või muidu pargis. Peaks lapsed kooli suunama, kõik on õige mis artiklis, samuti tunnen kuidas põhikooli omad ainult arvutis kui just ise õue ei kupata siis istuksid seal 12h jutti.
p
Peep/ 9. aprill 2021 09:13
Kuidas lapsed sinna kooli juurde saavad? Kõik ei ela nii lähedal, et jala või rattaga minna. Paljud peavad sinna ühistranspordiga minema... kas see on hetkel ohutu? Pigem mitte.
e
est./ 9. aprill 2021 08:55
Kõik algab kodusest kasvatusest. Kui vanemad ikka lastele autoriteedid ei ole, polegi paremat oodata.
a
Asi / 9. aprill 2021 09:45
saab alguse muutunud õppimiskorraldusest. Kui laps peab hommiku arvutisse minema ja viisakalt kõigest, sh tundidest osa võtma, ja kui kaamera ei ole sisse lülitatud saab märkusi nii õpetajatelt kui hiljem vanematelt. Kui esitatud töö ei ole jõudnud mingil põhjusel õpetaja aknasse saab õpetaja lapsele kirjutada märkuse ja panna hindeks 1. Ehk peaksime ikka kõik peeglisse vaatama, nii lapsevanemad kui õpetajad. Ise sunnime lapsi ekraanide taha nii tundide ajaks kui kodutöödeks! Keegi peab süüdi jääma ja kahju kui see on kõige nõrgem, laps.
a
Aadu./ 8. aprill 2021 21:11
Eelmisel kevadel oli vanematel probleem, et koolid ei tee piisavalt videotunde ja lapsevanemad peavad OMA lapsi õpetama. Kui nüüd koolid teevad videotunde, et laps ei peaks üksi või koos vanematega õppima, on jälle probleem. Kurb, et miski ei sobi.