Krimi

FOTOD KOHTUST | Abikaasat pähe tulistanud Liina Bahovski protsess jätkus suletud uste taga (6)

Kristjan Väli, 8. aprill 2021 15:44
Liina Bahovski.Foto: Stanislav Moshkov
Koduseinte vahel oma abikaasale püstolist kuuli pähe lasknud Liina Bahovski astus neljapäeval kohtu ette. Kinniseks kuulutatud istungil kuulati üle süüdistatav. Varasemalt on ta tapmiskatset eitanud.

Neljapäeva hommikul algas järjekordne kohtuistung laskeinstruktor Martin Bahovski abikaasa Liina üle. Mullu mais tulistas Liina segastel asjaoludel Martinit tulirelvast pähe. Arstide pingutuste abil jäi raskelt vigastatud Martin ellu ja nüüd süüdistatakse Liinat tapmiskatses.

Samal teemal

Liina kaitsja on varem öelnud, et tegu oli relvamänguga ning õnnetusega. Jaanuaris toimunud istungil ütles Liina, et ei võta tapmikatse süüdistust omaks. „Tunnistan, et relv oli minu käes ja lask sellest toimus,“ ütles tapmiskatses süüdistatav Liina Bahovski jaanuaris toimunud istungil. Ehk et naine tunnistas küll fakti, et tema tulistas, kuid ta ei teinud seda enda sõnul tahtlikult. 

Martin Bahovski on varasemas intervjuus Õhtulehele öelnud, et mingit relvamängu polnud, vaid Liina oli purjus ning tulistas teda tahtlikult. Politseinikud, kes sündmuskohale tõttasid, tuvastasid Liinal ligemale kolmepromillise joobe.

Kohe kohtuistungi alguses teatab kohtusekretär, et ajakirjanik peab saalist väljuma, sest tegu on kinnise istungiga. Õhtulehele teadaolevalt andis neljapäevasel istungil ütlusi Liina ise. Varem on kohus teatanud, et istungid on osaliselt kinnised ehk mõnel päeval ajakirjanikke saali ei lubata.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee