Õhtulehe raadio

„BÖRSISUPP“ | Kinnisvarainvesteeringute fondi juht: „Rohkem börsil käivad inimesed ütlevad, et investeeri siis, kui veri on tänavatel.“ 

Oliver Lomp, 8. aprill 2021 14:15
Õhtulehe majandus-podcast'is "Börsisupp" oli neljapäeval külas kinnisvarainvesteeringutega tegeleva ettevõtte Lumi Capitali partner Lauri Henno, kellega räägiti suures osas sellest, kuidas koroonapandeemia on kinnisvaraturgu mõjutanud.

Olukord sundis paljusid kodukontoritesse ning suures plaanis sai töö justkui tehtud. Mõtisklesime Hennoga, kas kodukontor võibki olla püsiv teema tulevikus või vahetust inimkontaktist pole siiski pääsu. Leidsime ühiselt, et kontor kui selline jääb, küll aga võivad muutuda ülesehitused.

Pandeemia on tugevalt mõjutanud ka kaubanduskeskuseid. Henno hinnangul on juba praegu rentnikud välja mõtlemas uusi nippe, kuidas oma ärisid toimivana hoida ja kuigi e-kaubandus ilmselt jääbki kasvutrendi, siis vahetut kogemust teatud toodete puhul pole interneti teel võimalik saada.

Rääkisime Hennoga ka üürikorterite trendi tõusust, kõiki alati köitval teemal ehk millal ja millesse investeerida ning mitmest muust põnevast teemast.

Head kuulamist!

Samal teemal

29.04.2021
„BÖRSISUPP“ | Eesti parima reklaamiagentuuri loovjuht: erakordsete tööde vormistamiseks pole paar nädalat piisav aeg
22.04.2021
„BÖRSISUPP“ | Peeter Koppel: eksperimendi, kus tsivilisatsiooni püütakse odava rahaga päästa, mõjud pole veel teada
01.04.2021
UUS SAADE „BÖRSISUPP“ | Rademari turundusjuht: „Novembrist saati on taas kõik pea peale keeratud ja peab pidevalt kiiresti reageerima.“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee