Maailm

Peigmehe ema pulmaüllatus: pruut on ta tütar! (6)

Ohtuleht.ee, 7. aprill 2021 20:17
Õnnest tulvil: Ema ja tütre taaskohtumine viimase pulmas.Foto: Oriental Daily
Ema langes poja pulmas näost ära, kui avastas, et pruut on tema aastaid tagasi kadunud tütar.

Laulatus oli 31. märtsil Suzhou regioonis (Jiangsu provintsis) Hiinas. Kohaliku meedia kinnitusel tundis naine mitu aastat tagasi kadunud tütre ära tema käel oleva sünnimärgi järgi. Ta uuris pruudi vanematelt, kas nad on neiu adopteerinud või on tegu nende lihase lapsega.

Mõrsja ema ja isa olid küsimust kuuldes üllatunud ja tõrksad, kuid tunnistasid lõpuks, et nad olid tüdruku 20 aastat tagasi teeservast leidnud ja endale jätnud, kirjutab Times News Now. „Pruut puhkes uudist kuuldes pisaratesse, embas bioloogilist ema ja tunnistas, et temaga kohtumine on talle suurem õnn kui meheleminek,“ teatab ajaleht.

Pulmad ei jäänud siiski ära, sest peigmeeski oli adopteeritud ja järelikult polnud tal pruudiga sugulussuhteid. „Ma adopteerisin endale poja, et täita tühjust, mis valitses minus pärast seda, kui olin aastaid oma jäljetult kadunud lihast tütart asjatult otsinud taga,“ ütles pisarais ema. 

Hiina sotsiaalmeedia täitus õnneliku sündmuse miljonite kirjeldustega ning ema ja tütre lugu jõudis sealsete ajalehte kaudu Ameerikani välja.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee