Eesti uudised

ÜKS PEREARST, KAKS KOGEMUST: 75aastane Liidi pole vaktsiini saanud, tema 85aastane tuttav aga küll! Mille taha vaktsineerimine takerdub?

Kadri Kuulpak, 7. aprill 2021 16:49

5 KOMMENTAARI

a
Arvaja/ 8. aprill 2021 09:01
Miks takerdub? Sest eakad ei lähe vaktsineerima kui perearst helistab, sest tema valib vaktsiini.
a
8. aprill 2021 02:03
Asi oleks kordades parem nende suurvaktsineerimistega,kui seda korraldatakse noorematele n.t kuni 55.Neil on võrreldes vanamatega kergem minna süstimiskohtadesse ja nad ka tööealised. Vanemaid inimesi suudaks ka perearst ära vaktsineerida, ehk isegi ka nooremaid kui perearstidele korralikult saadetakse vajalikke vaktsiine.Ja nad ei pea ise kerjamisele aega raiskama.Mõni perearst ehk ei olegi sellise kaupleja iseloomuga ja nii jäävadki ootama.
v
V/ 7. aprill 2021 18:35
Asekantsler Jesse, kelle ülesanne on vaktsineerimist juhtida, istub nagu kalju omal kohal, ning pole Eestis jõudu mis kangutaks vajadusel kantsleri või asekantsleri oma kohalt. Ministrid on poliitilised, erialaliselt mittepädevad ja söövad kantsleri ja asekantsleri peost
r
Rain/ 7. aprill 2021 18:26
Aga täpselt nii ongi!!! Tallinnas, kaamerate ees laiutatakse vaktsiinidega- vaktsineerime kõik- noori näitlejaid, saatejuhte, poliitikuid ja neid kes tahavad, (saades sellega noorte vaktsineerimisega maailmas teisele kohale!!) samas Lõuna-Eestis ja paljudes muudes kohtades ootavad 70-80 aastased kannatlikult perearsti kõnet, et vaktsiini saada, mida aga ei tule ega tule.....
7
71/ 7. aprill 2021 17:53
Kuidas saavad arstid tööd teha kui kannatamatud pidevalt helistavad? Arst ei saa ise kutsudagi, sest liinid on hõivatud. Miks ei saada aru, et perearst ise vaktsiini ei valmista, kohale ei too ja neid valida ei saa?!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee