Eesti uudised

„Riik on saamatu ja käpardlik!“ Miks meediamajad kihutasid töötajaid massivaktsineerimisele (5)

Marvel Riik, 6. aprill 2021 15:58
SAAB SÜSTI! Mitu meediamaja haaras kinni massivaktsineerimisest, kus kohati pääsesid löögile ka alla 60aastased. Palved riigiesindajatele – vaktsineerida meediamajade esmatähtsad töötajad – olid seni jäänud suuresti vastuseta.Foto: Kollaaž (Martin Ahven, Tanel Meos / Ekspress Meedia)
Nädalavahetuse vaktsineerimisbardakki ja sõnumite auklikkust kasutasid varmalt ära Postimees Grupp ja ERR, kutsudes kõiki, kel võimalik, minema kaitsesüsti järjekorda. Kuigi ajakirjanikud ei kuulu riskirühma ega esimese ešeloni eesliinitöötajate hulka, ei pea meediamajade juhid seda piisavaks põhjenduseks, et hoida eemale massivaktsineerimisest, kuhu teatud ajaaknas olid oodatud ka nooremad kui 60aastased.

„Riik ei pea õigustatuks, et vaktsiini saaksid [eelisjärjekorras] ajakirjanikud, kes edastavad riigi jaoks olulisi sõnumeid. Mis siis ikka. Minu sõnum [töötajatele] ettevõtte juhina on väga selgelt see, et võtke sealt, kust saab,“ selgitas Postimehe peatoimetaja Mart Raudsaar, miks möödunud nädalavahetusel levitati meediamajas sõnumit, et Tallinna massivaktsineerimisele on oodatud nooremaid ja riskirühmaväliseid kodanikke.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

05.03.2021
ÕL VIDEO | MIS LÄKS VALESTI? Haigekassa juht lükkab vaktsiinianarhia süü teiste kraesse
05.03.2021
Marus lugeja: massvaktsineerimisele on nii palju vabu aegu, miks ei saa neid kasutada 50aastased?
04.03.2021
Taavi Libe | Miks pole iga vaktsiinisüst ikka veel püha!
04.03.2021
Juhtkiri | Massvaktsineerimise õppetunnid