ÕL TV | Õhtuleht

EKSKLUSIIVINTERVJUU!

„HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | Nõia-Ints: minu süüdimõistmine oli justkui näidispoomine – vaadake, kriminaalist ei saa kunagi normaalset inimest! (9)

Anu Saagim | Video: Rauno Vahtre; Johanna-Kadri Kuusk, 9. aprill 2021 16:30
"Hommikusöök staariga" - Nõia-Ints

Minu seekordne külaline on legendaarne mees, ühe kõrvaga nõid, kes on avalikkuse eest peidus olnud kümme aastat. 

Vaata videot!

Nõia-Intsuna tuntud Indrek Leibur lendas komeedina avalikkuse ette 2009. aastal saatest „Selgeltnägijate tuleproov“.

Mees on osalenud hiljemgi mitmes telesaates. Üks äkilisemaid neist oli aastal 2010 toimunud „Tõehetk“, kus staarnõid jahtis miljonit krooni. Saates tuvastati polügraafitesti ehk valedetektori abil, kas inimene valetab või vastab tõepoolest absoluutselt ausalt. Võidetav rahasumma kasvas võrdeliselt küsimuste raskusastmega.

Saate pihitoolis tegi mees jahmatavaid ülestunnistusi nii oma kooselu, kuritegeliku mineviku, kui ka lapsepõlve kohta. Näiteks vastas mees jaatavalt küsimusele, kas ta on oma tollast elukaaslast Intsu-Ingat viimase kolme kuu jooksul petnud. Küsimusele, kas ta armastab Ingat, vastas mees eitavalt.

„Kui sa vaatad peeglisse, kas sa näed seal läbikukkujat?“ oli küsimus, mille õigesti vastamise eest oleks mehel olnud võimalik taskusse pista 100 000 krooni...

Nõia-Ints ja Intsu-Inga (Erakogu)
Edasi lugemiseks:

Samal teemal

08.04.2021
„HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | Ühe kõrvaga nõid, kes annab oma viimase intervjuu
01.04.2021
„HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | Uudo Sepp ja Kendra Katrina Könnel panid leivad ühte kappi
21.03.2021
„HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | Allilmaliider Nikolai Bleskov: minu päästerõngaks sai kunst, sest kõige tähtsam on mitte murduda!
11.03.2021
„HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | Silvia Ilves: „Igal õhtul mõtlen, kuidas see võimalik on, et jumal on saatnud minu ellu sellise ilusa hinge nagu Marcel.“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee