Juhtkiri

Juhtkiri | Saadame politsei koroonarünnakule

ohtuleht.ee, 5. aprill 2021 20:04

9 KOMMENTAARI

p
Priit/ 6. aprill 2021 17:02
Kui mul on kodus mingi seltskondlik koosviibimine, mõni nn. pidu, kus rahvast rohkem koos ja politsei tuleb seda kontrollima ja laiali ajama, siis on mul täis õigus kaitsta oma kodu. Mistahes moodi. On selge???Ah???
p
Priit/ 6. aprill 2021 16:54
Mina maski EI KANNA! Ei hakkagi kandma. Külalisi on ka mul kodus käinud omajagu ja käib ka edaspidi. Pidusi ja koosviibimisi olen korraldanud ja korraldan ka edasi. Ma tahaks näha nüüd mõnda politseinikku, kes mind tuleb külastama ja kontrollima! Tulge, olen valmis! Kas leidub selliseid julgeid politseinikke? Ma ei lase teid sisse ja kui hakkate ust lõhkuma, siis läheb asi VÄGA kurjaks!
k
Kristiina / 6. aprill 2021 13:43
See tuleb prügikasti visata nagu ka maskid.
a
Arvasin, et / 6. aprill 2021 11:01
politseiriik tuleb. Aga, et Põhiseaduse vastane? No kas koju ka tungitakse? Üldse ei imesta. Meil Eestis ongi nii, et kellel vähegi võimu, sellele pole mõistust vaja. Juba praegu vahivad politseinikud tänavatel mind kui suurt kurjategijat. Ega midagi, kaamerad peavad valmis olema! Kui tuleb ust murdma, on minul oma kodu kaitsmise õigus. Ah, et mundris? Mundreid on kurjategijad ennemgi kasutanud. Lõpuks, miks me küll vastu ei hakka? Ainult kummardume maadligi. Ainult suure rahvahulgaga saaksime oma õigused tagasi! Mõelge, rahvas, miks me peaksime omasid nüpeldama? Oravariik on palju hullem kui
k
KK/ 6. aprill 2021 11:00
Valitsust on vaja rahva allutamiseks EL ja WHO poolsetele juhistele. Kui seda rumalat allumist jätkat, siis jõuate sinna kus te ei saa enam hakkama ja EV valitus asendatakse toimetulevaga, mis iganes kokkuleppel. Eestis on ka varem teises keeles valitsetud. Ärge alluge igasugu lollustele!!! Siseriiklike tülide provokatsioon..
j
Jnr/ 6. aprill 2021 10:56
Pandeemia on eriolukord ja erivolitused peavad kehtima ainult eriolukorra ajal! Nii vihakõne kui ka terviseameti lauskontrollide puhul ju ei ole otsustajaks politsei, vaid ametnikud. Ja see on ohtlik, sest kui poliitikuid me valime ja politseil on väljaõpe, siis ametnikud seal vahel on kõige kontrollimatum seltskond.
l
Lihtsalt mures kodanik/ 6. aprill 2021 09:06
Reaalsus on see varsti, et marsitakse kodudesse sisse kuna olid kontaktne aga nt testi ei taha tehe vms. Väraval silt "valdaja loal, aias koer!" Astutakse sisse, lastakse koerad maha ja väänatakse inimene vägisi testi tegema või vaktsineerima....??? Tulevane uus norm?
p
Priit/ 6. aprill 2021 16:57
Kui tõepoolest peaks olukord selliseks eskaleeruma, et mu koer lastakse maha (tõenäoliselt jääb selline olukord ulmeliseks, loodan väga), siis läheb laskja SEDAMAID mu koerale järele! Jutt käib siinkohal koroona põhjustel minu valdustesse murdmise kohta. Kui olen ohtlik tagaotsitav, mõrtsukas vm tõeliselt ohtlik, siis on politsei poolt sissemurdmine arusaadav.
t
tom/ 6. aprill 2021 09:06
Sellepärast toompeal ongi meeleavaldus nädal hiljem siis osad uudised sellest aru saanud, et asi pole maskikandmises nagu mujal uudistes sellest kirjutatakse.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee