Juhtkiri

Juhtkiri | Massvaktsineerimise õppetunnid

ohtuleht.ee, 4. aprill 2021 17:41

5 KOMMENTAARI

m
Mina/ 5. aprill 2021 01:58
Mina lugesin digilugu.ee-st, et kuulun riskirühma. Massvaktsineerimine tehti AstraZeneca vaktsiiniga. Lugesin tootekirjeldust ja seal oli nimekiri tervisehädadest, mille puhul on vajalik eelnev arstiga konsulteerimine. Üks punkt käiski seal minu kohta. Arvan, et see vaktsiin mulle ei sobi. Perearstidel vaktsiine ei jätku, samas tehakse mingeid massvaktsineerimisi vanuritele, kellel enamuses on mingid terviseprobleemid. Arvan, et õigem oleks rohkem vaktsiine jagada perearstidele, mitte süstida hoogtööna.
t
TK/ 5. aprill 2021 06:36
AGA reformierakonna liikmete sõbrad ja rahastajad vajavad ka ju pappi- roosamnanna öökapp on ju tühi- paar aastat opositsioonis takistas varastamist.
k
Kats/ 4. aprill 2021 18:54
Tallinnas on piisavalt perearste kes oleks need samad vaktsiinid süstinud ära paari päevaga. Miks on vaja teha sellist lauskogunemist kui tegelikult on olemas korralikult töötav perearstisüsteem kust inimene saab infot ja nôustamist?
j
Jurakas/ 4. aprill 2021 20:29
Seda ei olnud vaja mitte vaktsineerimiseks, vaid Kiiga-Kaagale poliitilise kapitali kogumiseks! Loomulikult siis, kui kampaania oleks õnnestunud! Lisaks peab-saab perearst arvestada vaktsineeritava terviseprobleemidega, sest nii mõnelegi on vaktsineerimine vastunäidustatud (trombide tekkimise oht jne!!). Nüüd aga - kõik nõela otsa! Vaktsineeritavate eludest hoolimata! Mis võis ju ka omaette eesmärk olla. Kasvõi laibad taga, aga vaktsineeritute % peab tõusma!
v
võimekus lahenduseks/ 5. aprill 2021 23:34
Kõik on võimalik,aga mis aja jooksul ning valmisolek soorituseks?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee