Eesti uudised

Sõle Spordikeskuses ja Tondiraba Jäähallis vaktsineeriti laupäeval 2880 inimest (9)

Ohtuleht.ee, 3. aprill 2021 20:50
Vaktsineerimine Sõle Spordikeskuses.Foto: Martin Ahven
Laupäeva jooksul sai Sõle Spordikeskuse ja Tondiraba Jäähalli vaktsineerimiskeskuses vaktsineeritud 2880 inimest. Homseks on vabu aega jätkuvalt nii Sõle Spordihalli kui ka Tondiraba Jäähalli.

Tallinna kiirabi juhi Raul Adlase sõnul on võrreldes varasemaga haiglaravi vajavate patsientide vanuseline määr muutunud ning kasvanud just 65+ vanuses haiglaravi vajavate inimeste arv. „Seetõttu soovitan kõigil, kel võimalik, kasutada juhust ja lasta end vaktsineerida,“ ütles Adlas.

Samal teemal

Sõle Spordikeskuses vaktsineerib inimesi Confido Meditsiinikeskus homme kell 10-16, vaktsineerimisvõimalus on kokku 3900 inimesel, kellest praeguseks on vaktsineeritud 2850. Tondiraba Jäähallis on vaktsineerimas Medicum pühapäeval kell 9-13, vaktsineerima oodatakse 3200 inimest, kellest praeguseks on vaktsineeritud 1380 inimest. Mõlemale kliinikule on Haigekassa vaktsineerimiseks eraldanud AstraZeneca vaktsiini.

Vaktsineerima saab tulla ainult eelneva registreerimise alusel. Vaktsineerima tulles peab kaasa võtma isikut tõendava dokumendi.

Sel nädalavahetusel vaktsineeritakse üle Eesti 1956. aastal ja varem sündinud inimesi ning 1961. aastal ja varem sündinud COVID-19 riskirühma kuuluvaid inimesi. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee