Krimi

Telliskivi loomelinnakus süttis öösel bändide prooviruumide hoone. Dead Furiese laulja: elektrit pole, juhtmed on läbi põlenud (5)

Toimetas Keit Paju, Kroonika, 3. aprill 2021 10:49
Telliskivi loomelinnak. Pilt on illustreeriv.Foto: Heiko Kruusi
Öösel vastu laupäeva süttis Telliskivi loomelinnakus üks hoonetest, milles viibisid ka inimesed. Üks inimene sai kannatada ja vajab haiglaravi.

Häirekeskus sai ööl vastu laupäeva kell 02.32 teate, et Telliskivi tänaval põleb neljakordne maja, kus viibivad sees ka inimesed, kes tundsid suitsuvingu lõhna.

Päästjate kohale jõudes oli näha, et neljandalt korruselt tuli suitsu, alustati inimeste evakueerimise ja kustustöödega. Hoonest toodi välja üks kannatanu, kes anti kiirabile üle ja ta vajas ka haiglaravi. Veel aidati hoonest välja neli inimest kes abi vajanud.

Kell 03.03 oli tule levikule piir saadud ja 4.10 oli sündmus päästeameti poolt lõpetatud.

Tuli sai alguse neljandat korruselt ja esialgsel hinnangul elektrijuhtemest.

Maja näol on tegu prooviruumide hoonega, kus tegutsevad bändid Dead Furies, Zahir, Kannabinõid, Juur ja paljud teised. "Tuli pääses natuke ka kõrvalolevasse tuppa, aga meie õnneks olime üle koridori. Meie tuba ei saanud kannatada," kommenteerib Dead Furiese ninamees Ardo Kivi Kroonikale. "Elektrit ei ole, isegi juhtmed on läbi põlenud." Mees ütleb, et ei teagi, kas bänd saab ruumidesse edasi jääda või viskab haldur nad välja. "Keegi ei teagi, kas hakata pakkima või koristada."

Refereeritud artikli täistekst Kroonikas. 

Kivi kommenteerib juhtunut ka Sky.ee-le. "Kahju on maha põlenud toast ja bändide totaalselt hävinud tehnikast. Meil on õnneks hästi, sest olime koridori teises otsas omadega. Vaja teha suurpuhastus, see on kindel. Ühtlasi pole ka elektrit ja me ei saa oma tehnikat proovida ka, sest suitsuving võis ka meie asju hävitada," sõnab Kivi.

Refereeritud artikli täistekst Sky.ee-s.