Õhtulehe raadio

UUS SAADE „BÖRSISUPP“ | Rademari turundusjuht: „Novembrist saati on taas kõik pea peale keeratud ja peab pidevalt kiiresti reageerima.“ (2)

Oliver Lomp, 1. aprill 2021 16:59
Saatejuht Oliver Lomp ja Rademari turundusjuht Karolin KondratFoto: Õhtuleht
Õhtulehe ajaloo esimeses majandus-podcast'is "Börsisupp" oli külas sporditarvete jaeketi Rademari turundusjuht Karolin Kondrat, kes rääkis põhiliselt sellest, kuidas tulla toime ajal, mil kauplused on suletud ning tulevik ebaselge.

Kondrat kinnitas, et kuigi eriolukord ja kaupluste sulgemine on äritulemustele mõjunud, teeb ettevõte kõik selleks, et hoida ka praegusel raskel ajal töötajaid palgal ning koroonapandeemiast puudutatud perioodil on mõned ärisuunad isegi suuri samme edasi astunud, näiteks e-pood.

Saates puudutati ka kaubanduse tuleviku üleüldiselt. Nutiajastuga on selge, et inimesed muutuvad oma teenuste osas järjest internetikesksemaks, ent reaalne kogemus ja kokkupuude klienditeenindaja ja konkreetse tootega on praegu siiski asendamatu ning nii ei kao füüsiline pood olukorra normaliseerudes veel nii pea.

Kuigi olukord majanduses on ebastabiilne ja füüsilised kauplused kinni, otsustas Rademar alustada kampaaniaga #stressistdressi, mis pöörab tähelepanu inimeste vaimsele tervisele, mis on tänasel segasel ajal olulisem kui kunagi varem. Küsisime Kondratilt, miks üldse teistmoodi turundust teha ja mida see brändile annab?

Lisaks rääkisime Eesti inimeste sportlikkusest laiemalt, kaasaegse juhtimisega ettevõtte väärtustest ja paljust muust põnevast.

Head kuulamist!

Samal teemal

22.07.2021
„BÖRSISUPP“ | Tallinna Ülikooli reklaamiõppejõud: ei pea tingimata olema veidrik, tähtis on avatus
17.06.2021
„BÖRSISUPP“ | Coolbet grupi turundusjuht: kui inimene tahab panustada tuhande euro eest, aga ta sissetulek ongi tuhat eurot, siis me seda ei luba
11.06.2021
„BÖRSISUPP“ | EASi innovatsioonijuht: me ei taha anda ettevõtetele kala, me tahame anda õnge
03.06.2021
„BÖRSISUPP“ |  Eesti parima üritusagentuuri juht: „Alguses tundus, et mõne kuu pärast oleme kõik tänaval, päris nii õnneks ei läinud.“