Sisuturundus

Nüüd on parim aeg iseendaga tegeleda: kodune kupumassaaž aitab kuu ajaga vähendada tselluliiti ja ümbermõõtu 2–5 cm! 

Kupud.ee, 1. aprill 2021 12:15
Kuna praegusel ajal on meelelahutuse ja väljas ajaveetmise võimalused üsna piiratud, siis on see suurepärane periood võtta iseennast käsile. Miks mitte teha just nüüd midagi niisugust, mida oled pikalt plaaninud, kuid ei ole veel jõudnud?

Ükskõik kui heas vormis naisterahvas on, siis on tema loomuses praktiliselt alati muretseda välimuse pärast. Olen ma ikka piisavalt sale? Näen ma hea välja? Paistab ehk tselluliit? Kui ka sina mõtiskled aeg-ajalt nendel teemadel, siis võiks olla abi kuppudest. Selleks, et kuppude kasutamine oleks mõjus, tuleb seda teha regulaarselt ja tihti – nii et miks mitte hakata igapäevaselt oma lemmiksarja vaadates kuputama? Juba mõne nädala pärast suure kevade saabudes on silmnähtavaid tulemusi märgata.

Kuigi kupud olid üsna populaarsed juba varasemalt, siis on viimastel nädalatel nende kasutajahulk tunduvalt tõusnud. Kui ühelt poolt on põhjus positiivses suust suhu reklaamis, siis teisalt, tõepoolest, inimestel on rohkem aega kodus toimetamiseks.

Kupumassaaži puhul on tegemist massaažiliigiga, mille tegemisel kasutatakse tänapäeval käepäraseid kokku pigistatavaid silikoonist massaažikuppe. „Paljud naised, kes teevad küll palju trenni, ei saa siiski tihti tselluliidist päris lahti. Siinkohal tulevadki appi kupud. Tselluliidi vähendamise mõttes on kupumassaaž üks kõige tõhusamaid massaaže, sest kupp imeb endasse vaakumi näol palju nahka, lihaseid ja kudesid, tänu millele saab hõlpsasti kiirendada lümfi- ja vereringet ning ainevahetust. Mõnes mõttes võib seda pisut võrrelda ka LPG massaažiga, kus samuti tekitatakse vaakum, et probleemseid piirkondi kehal töödelda. Kupud on aga suurepärased abilised koduses kehahoolduses ja kõigile kättesaadavad,“ selgitab www.kupud.ee esindaja Mariliis Mürgimäe.

Klientide absoluutseks lemmikuks on kehakupp. „Peaaegu 90% naistest esineb tselluliit. Paljudel on aga probleemiks hoopis venitusarmid, teised soovivad vähendada ümbermõõtu reiel, kõhul või puusadel. Kehakupuga saab kõiki neid muresid vähendada. 2-4 nädala pärast on näha juba suurepäraseid tulemusi! Kindlasti ei tohi aga unustada vee joomist peale protseduuri. Väga hästi aitab kupp ka seljavalude ja õlavöötme valude korral. Masseerides kupuga turjapiirkonda ja selga, leevendab see hõlpsasti pingeid õlavõõtmes ja seljas näiteks istuvast või pidevalt arvuti taga olevast tööst,“ seletab Mürgimäe.

Samuti on väga hästi vastu võetud näokupp. See on ideaalne neile, kellel on tekkinud mõningad kortsud, näonahk on pläss ja tuhm. „Näokupp elavdab väga hästi näo mikrovereinget ja samuti tõstab näolihaseid. Öeldakse, et see on kui kodune Faceliftingu protseduur. Samuti puhastab kupp poore ja vähendab edukalt ka aknearme,“ osutab Mürgimäe. Näokuppu tasuks kasutada paar-kolm korda nädalas.

Silmakupp aitab aga hõlpsasti vähendada tumedaid silmaaluseid ning silendada peeneid silma- ja huuleümbruse kortse, kuhu näokupuga nii lihtsalt ligi ei pääse.

Muide, kuppe tuleb sooja veega loputada pärast iga kasutuskorda ning niiviisi kestavad need aastaid!

Kodune kupumassaaž on Mariliis Mürgimäe sõnul imelihtne. „Probleemne piirkond on vaja ära õlitada ja siis tuleb vaid kuputama hakata. Kehakuppu kasutades peaks enamasti järgima põhimõtet, et kupuga tuleb liikuda altpoolt üles vereringe suunas. Parimate tulemuste saavutamiseks peaks kuputama kuu aega järjest 4-5 korda nädalas 5-7 minutit ühele probleemsele piirkonnale,“ räägib ta. Peale kuuri on nahk rohkem trimmis, vähenenud on ümbermõõt ning tselluliit.

Näokuppu tuleks kasutada 2-3 korda nädalas. „Näokupuga on kaasas ka spetsiaalne skeem, mida järgides on lihtne seda kasutada. Näokupuga soovitame kuputada peale dušši, siis on poorid lahti aurutatud ning õli ja kupu koostoime mõjusam. Silmakupu vaakum on aga väiksem ja pole niivõrd intensiivne, niisiis võiks sellega kuputada kasvõi igapäev,“ lisab ta.

Tekkis huvi? Kuppe saad hea hinnaga soetada SIIT! Sooduskoodiga ÕHTULEHT kõik kupud ja õlid -15%!

Blogija Jane Almers sai kuputamisega imelised tulemused. Vaata järele!