Foto: Tiina Kõrtsini
Toimetas Keit Paju 27. märts 2021 13:58
Neljapäeval ründasid kuus teismeeas poissi Nõmme Lumepargi kandis 13aastast tütarlast. Politsei leidis uurimise käigus tüdrukut rünnanud poisid üles.

Politsei teavitab, et tänu vihjele tuvastasid nad eile õhtul kolm kõnealust poissi. Poisid viidi koju, nende vanematega suheldi ja vanemad määrasid neile  koduaresti. Järgmisel nädalal kutsutakse poisid ka politseijaoskonda vestlusele. Praeguseks on teada ka ülejäänud kolm poissi. 

Kõik kuus on alaealised. Eilse jooksul sai politsei täiendavaid kaebusi ja vihjeid selle seltskonna käitumise kohta. Poistega tegeleb edasi noorsoopolitsei, et ühes vanematega leida tõhus viis nende käitumist mõjutada. Sellesse kaasatakse kindlasti ka kohalik omavalitsus.

"Täname kõiki, kes selle juhtumi ja poiste kohta infot andsid. Teisi inimesi peab austama ning igasugune vägivald ja solvamine on lubamatu," kirjutab politsei.

Rünnaku alla sattunud 13aastase tüdruku ema kirjeldas ka ühismeedias, kuidas tema tütart rünnati ning palus abi ründajate leidmisel.

"Nad lükkasid mu tütre pikali maha ja tagusid teda jalgade ja kurikalaadsete kaigastega. Uskumatu on see, et keegi möödakäijatest ei läinud appi või kaklust lahutama! Politseisse on avaldus tehtud ja ka ütlused on võetud," selgitas ta.

Kommentaarid  (71)

süüdimatud nolgid 31. märts 2021 11:30
Selle eest, et taolisi täikraesid karistada ei saa tänage Reformierakonda ja tema aastatetagust justiitsministrit Märt Raski. Tema juhtimisel vorbiti valmis seadus, mis alaealised karistusest vabastas.
Penskar 69 28. märts 2021 23:46
Ei olnud see kommentaar midagi lühike, lihtsalt kustutasite. EV seadus ära löö last ei tööta, kui minu esivanemad teaksid, lapsed võivad neid urvaplaastri eest kohtusse kaevat, nad pööraksid end hauas ringi. Pätid ja pättinnad piinavad, sandistavad ja põletavad valimatult inimesi---- siis on riigis ikka midagi väga valesti. Minu noorus möödus nii-- ole aus, ära solva nõrgemaid, ära piina loomi ja kui sõnadest aru ei saanud välkus rihm. Õpetus mõjus, kinni pole istunud ja sammun vaikselt .........
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS