Tugitoolis sportlane | Õhtulehe raadio

„TUGITOOLIS SPORTLANE“ | Guinnessi rekordi omanikust ultramees Rain Seepõld: „Tänasel päeval ma pean tegema hulle asju, et mitte minna hulluks!“ (1)

Ohtuleht.ee, 26. märts 2021 12:24
Rain Seepõld.Foto: Instagram / @rainseepold
Õhtulehe taskuringhäälingu saates „Tugitoolis sportlane“ oli seekord külas ultrajooksja, rogaini maailmameister ja Guinnessi rekordi omanik Rain Seepõld.

Rääkisime Rainiga, kust tuleb inimese seest tung läbida ühe võistluse sees sadu kilomeetreid loendamatu hulga tundide jooksul ning kuidas ta selliste katsumusteni üldse jõudis. Rain on ju mees, kes leiab, et tänasel päeval peab ta tegema hulle asju, et mitte minna hulluks.

Meenutasime EV100 raames püstitatud Guinnessi rekordit ning tutvustasime rogaini ehk spordiala, kus Rain üle-eelmisel aastal maailmameistriks krooniti.

Küsisime igapäevaselt Rademari koolitusjuhina töötava Raini käest, kuidas tasuks treenimisega alustada nii, et endale mitte liiga teha. Lisaks uurisime vaimse tervisega seotud kampaania #stressistdressi tagamaadest.

Uurisime ettevaatavalt, millised on Raini suuremad projektid lähitulevikus ning millest ta ultrasportlasena unistab. Lisaks meenutasime üht Raini väga kuulsat sugulast. Keda täpsemalt, saate teada juba saates. Head kuulamist!