Sisuturundus

VALMISTU KEVADEKS: BestSecretis leiad näiteks Guessi, Dieseli, Calvin Kleini ja Tom Tailori rõivaid kuni 80% soodsamalt! 

BestSecret, 1. aprill 2021 10:56
Saabuva kevadega elab meie hinges ka lootus, et elu pöördub taas normaalsusesse. Kui ees on terendamas uus algus, tasub värskenduskuur teha ka oma garderoobis.

Seega, siin on sinu võimalus – eksklusiivne kutsetepõhiselt toimiv BestSecret ootab uusi kasutajaid! Põnevalt poodlemisplatvormilt leiab laia valiku rõivaid, jalatseid ning aksessuaare nii meestele, naistele kui ka lastele. Kommuuni liikmena saad ligipääsu enam kui 3000 rahvusvaheliselt tuntud brändile. Tõeline maiuspala on aga see, et tippbrändid on ülisoodsate hindadega! Nii võid leida näiteks Armani, Guessi, Tom Tailori, Espriti, Dieseli ja Calvin Kleini tooteid kuni 80% soodsamalt. Kui soovid midagi hiljem tagastada, siis see on tasuta.

Samas tasub kiirustada – BestSecret annab välja vaid limiteeritud hulga kutseid, mida registreerimiseks kasutada!

Ilmselt on enamik meist elevil, sest peagi on taas võimalik end üles lüüa – olgu selleks kontorisse minemine, asjatoimetuste tegemine, koosviibimisele minek või midagi muud. Et sul tekiks aimdus, mida põnevat BestSecret pakub, panime sulle kokku mõned ägedad komplektid.

Julgustame sind olema silmapaistev – nii tasub valida rõivad, tänu millele paistaksid rahva hulgast välja ning teeniksid nii mõnegi imetleva pilgu. Meie lemmikud sel hooajal on värvilised pintsakud ja püksid, mille juurde sobivad valged tennised.  

Mehed, kes eelistavad tagasihoidlikumat rõivastust, võivad valida heledama riietuse juurde mõne silmapaistvat tooni elemendi.

Ja kes ennast siiski veenda ei lase selles osas, siis on pastelsed ja beežid toonid alati turvaline valik. BestSecreti veebilehel saab otsida tulemusi ka värvidest lähtuvalt.

Naised riietugu aga silmapaistvatesse ja värvilistesse kleitidesse! Valikut on meeletult – alates Guessist kuni Dolce & Gabbana ja Moschinoni välja.

Kuna kevade algus on pigem jahedapoolne, tuleks lillelise kleidi juurde valida ka mõni nahkjakk ja saapad. Tegemaks kogu outfit veel naiselikumaks, säti komplektile juurde kaunid kõrvarõngad.

Ja nüüd ka mõni täiuslik meeste rõivakomplekt härradele, kes ei taha minna hooajatrendidega kaasa ning eelistavad hoopis klassikat.

Lõpetuseks, võimalusel too oma garderoobi ka värskeid moehitte. Näiteks altlaienevad teksad ja mängulise mustriga vestid.

Tekkis huvi ja sooviksid samuti liituda moekommuuniga BestSecret? See võimalus on nüüd SIIN – enne kui selleks korraks saavad kutsed otsa!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee