Juhtkiri

Juhtkiri | Taavi Aas lajatab elektrimaksuga

Ohtuleht.ee, 25. märts 2021 20:21

25 KOMMENTAARI

v
Vot nii/ 26. märts 2021 09:24
Maksukoormuse tõstmine näitab selgelt valitsuse suhtumist oma kodanikesse. Teiseks räägitakse kulude kokkuhoiust. Samas tõstetakse enda ja kohvilähkrite palkasid ja kuluhüvitisi. Kolmandaks näitab see juhtide saamatust riiki juhtida. Kõige lihtsam on makse tõsta. Selleks ei ole haritust vaja.
l
Loogiline / 26. märts 2021 11:51
on ka see, kui võetakse miljardeid laene, siis need tuleb tagasi maksta, aga kuidas, kui maksukoormust ei tõsteta, keegi ei taha oma kulusid kokku hoida.
o
Ongi nii/ 26. märts 2021 06:56
Paduliberaalid tuleb kaugele hoida valitsemisest, inimene on ainult ülikasumi kogumise masin. Orjastame jah kõik ära nagu kodanikul oleks koormust veel vähe.
s
sinu konservatiivid/ 26. märts 2021 11:52
võtsid ju miljardeid laene, mida kühveldasid ka omasuguste tasku, millest seda tagasi maksta?
k
25. märts 2021 23:16
Krt,püsitasust neile veel vähe ja seegi on põhiseaduse vastaselt kehtestatud koormis!
e
Elektri hinna tõstmise abil tekitatakse inflatsiooni / 25. märts 2021 22:23
Inflatsioon ongi olnud meie majanduskasv ? Einar Eiland, EMÜ majandusmagister Kui panna graafikule kõrvuti inflatsiooni ja sisemajanduse kogutoodangu kõverad, selgub, et kümne viimase aasta jooksul pole tavakodanik mitte mingit majanduskasvu tunda saanudki. Inflatsiooni tekitamine on kelmuse kuritegu . Miks Elmar Vaher ei reageeri ?
i
Inglismaal puudus inflatsioon / 25. märts 2021 21:52
Inglismaal puudus inflatsioon ja see toetas majanduse jätkuvat kasvu. Andro Roos :” Mõtteid parteidele maksukoorumuse radikaalse vähendamise elluviimiseks (aga ärge lootkegi, parteidel ei jätku mõistust ja mune): Alates aastast 973 toimus Inglismaal raha ümbermüntimine iga kuue aasta tagant. See toimus järgnevalt: kuninglik rahapada muutis iga kuue aasta järel olemasolevad vaegväärtuslikud mündid maksevahendina kehtetuks, kogus need kokku ja müntis uue välimusega müntideks. Seda aga nii, et iga nelja vana mündi vastu andis välja ainult kolm uut münti ehk 25% vähem. Iga kuue aasta tagant korri
i
Inglismaal puudus inflatsioon / 25. märts 2021 22:11
Iga kuue aasta tagant korrigeeris kuninglik rahapada ka ringlusse lastavate müntide koguarvu, lähtudes otsuse tegemisel järgmise kuus-aastaku planeeritavast riigi üldisest rahavajadusest reaalmajanduse käitamisel. Sellel ümbermüntimisel oli kaks peamist mõtet. Esiteks toimis ümbermüntimine riigi alamatele ühe ja ainsa maksuna. Maksumääraks oli seega 25% kogurahamassist 6 aasta peale ehk 4,17% aastas ehk 0,35% kuus. Teiseks positiivseks nähtuseks ümbermüntimise juures oli see, et kuni münte ümber vermiti, ei kaotanud valuuta ise väärtust, st puudus inflatsioon ja see toetas majanduse jätkuvat k
i
Inglismaal puudus inflatsioon / 25. märts 2021 22:12
Inglismaal puudus inflatsioon ja see toetas majanduse jätkuvat kasvu.
t
Tige Tikker/ 25. märts 2021 21:41
Vot, nii tige kui praegu hr Aasa jutu peale, pole ma veel olnudki! Kas inimene seal kõrgel ametipostil rikkaliku tasu saav, suudab oma aruga aru saada, et ligi 50 % elanikest käib juba praegune elektri hind üle jõu tänu mõtetule taastuvenergitasule, mis moodustab juba 1/3 el.arvest!!!
r
Ruts./ 26. märts 2021 07:53
Püüdke ometi saada aru, et Taavi Aas on ainult mutrikene suures masinavärgis, kellele on antud luba hõigata välja valitsevate parteide sihte!
i
Inglismaal puudus inflatsioon / 25. märts 2021 21:38
Lisaks rahatrükkimisele inflatsiooni tekitatakse sisendhindade tõstmise abil. Nii kuis tõstetakse elektrivoolu hinda siis automaatselt kerkivad hinnad teenustele ja toodetele aga palgad ei kerki. Inflatsiooniga hoitakse Eestit vaesuses ja elatustaset madalana. Inglismaal puudus inflatsioon ja see toetas majanduse jätkuvat kasvu. Andro Roos :” Mõtteid parteidele maksukoorumuse radikaalse vähendamise elluviimiseks (aga ärge lootkegi, parteidel ei jätku mõistust ja mune): Alates aastast 973 toimus Inglismaal raha ümbermüntimine iga kuue aasta tagant. See toimus järgnevalt: kuninglik rahapada m
a
Alates 976 aastast toimus Inglismaal raha/ 25. märts 2021 21:33
ümbermüntimine iga kuue aasta tagant. Sellel ümbermüntimisel oli kaks peamist mõtet. Esiteks toimis ümbermüntimine riigi alamatele ühe ja ainsa maksuna. Maksumääraks oli seega 25% kogurahamassist 6 aasta peale ehk 4,17% aastas ehk 0,35% kuus. Teiseks positiivseks nähtuseks ümbermüntimise juures oli see, et kuni münte ümber vermiti, ei kaotanud valuuta ise väärtust, st puudus inflatsioon ja see toetas majanduse jätkuvat kasvu. Selline ümbermüntimisel põhinev süsteem kattis õige pea lisaks Inglismaale terve Lääne-Euroopa."

k
Kui PPA teeks tööd siis kuritegevust ei eksisteeriks / 25. märts 2021 21:18
Inflatsiooni tekitamise ja pensioni fondide pidamisega pannakse toime Kelmuse kuritegu. Inflatsiooni tekitatakse sisendhindade tõstmise abil keskpankade kasumi tarbeks.
e
Elmar Vaher, tee tööd / 25. märts 2021 21:21
Inflatsioon ongi olnud meie majanduskasv ? Einar Eiland, EMÜ majandusmagister Kui panna graafikule kõrvuti inflatsiooni ja sisemajanduse kogutoodangu kõverad, selgub, et kümne viimase aasta jooksul pole tavakodanik mitte mingit majanduskasvu tunda saanudki. Inflatsiooni tekitamine on kelmuse kuritegu.
t
Totule/ 26. märts 2021 11:55
Kui kellelgi praegu katus sõidaks peast ja paneks kuriteo toime, milles see PPA süüdi oleks ja saanud selle ära hoida?
s
Sellise süüdimatu avalduse eest/ 25. märts 2021 20:58
Elmar Vaher peab arreteerima Taavi Aasa ja looma korra majja Eesti Energias. Taastuvenergia tasu on vargus. Riik peab kodanikele tagastama raha mille on kasseerinud Eesti Energia elektriarvete kaudu ja enam mitte esitama elektri arveid kodanikele sest Eesti Energia on riigiasutus mille omanikuks on kõik Eesti kodanikud. Eesti tarbeks piisab kolmest tuulepargist millede tuulikud on 200 meetri kõrgused sest seal on tuult alati. Teine variant on päikesepaneelide jaam mille pindala on Sirtsu soo jagu.
v
Varjatud maksud / 25. märts 2021 20:52
Eesti Energiat, mis on monopoolne riigiettevõtte, kasutatakse varjatud maksude kogumise vahendina.
e
Ei jõua ära imestada./ 26. märts 2021 11:25
Suured tänud rehvakeskla valijatele ja loomulikult päiksesetõusu valitsusele ning puunukule prjusshelist. Veelkord suur tänu! Milline küll JÄRGMINE uus maks või vana tõus oma 60% saab olema !? No on ikka lihtsad need valijad kes ise endale jalga saevad ja koogutavad-valivad neid juruupa hALDE esindajaid ja komissaare.
f
Firmad kaotavad tulu energia hinna tõstmisel/ 25. märts 2021 20:35
Uuringutefirma KPMG avalikustas täna statistilise uuringu energiahinna muutuste mõju teemal Balti riikide ettevõtetele, kust selgub, et Eesti ettevõtted kaotaksid pessimistliku stsenaariumi kohaselt tulukust enam kui 600 miljonit eurot. KPMG uuring baseerub aasta puhaskasumi muutuste põhjal võttes arvesse EIU maailma kütusehinnaindekseid. Pessimistliku stsenaariumi kohal võeti arvesse kütusehinna tõusuprognoosi kõige kõrgem näit. Nende näitude kohaselt võeti stsenaariumi aluseks prognoos, et kütuse hind tõuseb 50 protsenti, soojusenergia hind 37 protsenti ja elektrienergia 21
k
Kas Taavi Aas ei saa aru,et / 25. märts 2021 20:29
elektri müük oma kodanikele teeb Eestit aina vaesemaks ? Samuti kütus peab olema tasuta.
t
Tasuta?/ 26. märts 2021 11:57
Kes ei tahaks kommunismi :)?
t
Tuulikud ja päikesepaneelid annavad elektrit tasuta / 25. märts 2021 20:23
Taastuvenergia tasu on vargus. Riik peab kodanikele tagastama raha mille on kasseerinud Eesti Energia elektriarvete kaudu ja enam mitte esitama elektri arveid kodanikele sest Eesti Energia on riigiasutus mille omanikuks on kõik Eesti kodanikud. Eesti tarbeks piisab kolmest tuulepargist millede tuulikud on 200 meetri kõrgused sest seal on tuult alati. Teine variant on päikesepaneelide jaam mille pindala on Sirtsu soo jagu.
i
Inflatsiooniga imetakse Eestist miljardeid eurosid l/ 25. märts 2021 20:26
liigkasu panganduse tarbeks. Lisaks rahatrükkimisele inflatsiooni tekitatakse sisendhindade tõstmise abil. Nii kuis tõstetakse elektrivoolu hinda siis automaatselt kerkivad hinnad teenustele ja toodetele aga palgad ei kerki. Firmad kaotavad tohutult kasumeid inflatsiooni tagajärjel.
k
Kas sinu tuulikud / 26. märts 2021 11:57
ja päikesepaneelid ka ei maksa midagi, saab tasuta?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee