"Puuduta mind" - Sirje Presnal; Anu Saagim; Monika Palm
Anu Saagim | Video: Rauno Vahtre; Mari Luud 9. aprill 2021 12:37
Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on teadlikkuse ja muutuste vahendaja, tervendaja ja hingamisterapeut Monika Palm. 

Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on teadlikkuse ja muutuste vahendaja, tervendaja ja hingamisterapeut Monika Palm. 

Vaata videot!

Varem või hiljem tõusevad meie elus filosoofilised ja eksistensiaalsed küsimused, mis vajavad edasiliikumiseks vastuseid ja lahendusi: mis on meie elu missioon, kuidas leida üles oma sisemine rahu ja rõõm, kes me päriselt oleme, mis on meie kutsumus, millest/kellest peaksime elus lahti laskma, milline on meie tõeline tõde või miks me siia ilma sündisime?

Edasi lugemiseks:

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • ligipääsu kogu Õhtulehe tasulisele sisule
  • vähem reklaami
  • jagada lugemisõigust nelja sõbraga
Näita vähem
1 € / kuu9.99 € / kuu
-90%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99