Sisuturundus

MAITSEV KATSE | Kuidas mekivad Clara brändi parimad koogid ja tordid? 

Eesti Leivatööstus, 23. märts 2021 15:09
Foto: Martin Ahven
Eesti Leivatööstus on tuntud oma imemaitsvate kondiitritoodete poolest. 2016. aastal loodud Clara brändi alla koonduvad Eesti Leivatööstuse maitsvad koogid ja tordid, mis viivad lausa keele alla!

Proovisime nelja Clara brändi alla kuuluvat kooki ja torti ning panime kirja, mis mõtteid need meis tekitasid.

Eeva kohupiima-sefiiritort

- Kui sellele tordile peale vaadata, siis tundub ta liiga magus. Aga proovides saab üllatuse osaliseks – hoopis võrdlemisi maheda maitsega. Tegelikult pole imestada, sest kohupiim annab ju sellise meki. Minu meelest ideaalne seltskonnale, kust mõned jumaldavad magusat ja teised natuke mahedamat.

- Tort on keeksipõhjal ning sel on kihiti peal kohupiimakreem ja metsamaasikamaitseline sefiir. See kõlab hästi – õnneks maitseb samamoodi! Samas, üle ühe (suure) tüki naljalt ei jaksa süüa. Nii et naljaga pooleks võib öelda, et kui ei taha, et külalised sünnipäeval sekundiga tordi nahka paneksid, siis see on hea variant. Ühe tükiga saavad kõik maitsemeeled rahuldatud!

- Näeb välja nagu pulmatort – selle parimas mõistes!

Foto: Martin Ahven

Vaarika-laimitort

- Vaarika-laimitort köidab juba poes pilku. Kui ühelt poolt on asi selles, et tordid näevad imehead välja, siis teisalt jäävad silma roosad pakendite etiketid. Nad on sellise positiivse vibe’iga. Hiljem sain teada, et see peaks kirjeldama Clara brändi rõõmsameelsust. Nagu rusikas silmaauku!

- Vaarika-laimitoit, aga näeb välja nii šokolaadiselt pruun? Huvitav… Igal juhul maitses hästi ning loomulikult ei olnud imestada, et mekis oli tunda ka päris palju šokolaadi. Hapukas laim, magusad vaarikad ning šokolaad harmoneerusid omavahel hästi.

- Tort on muide inspireeritud koogist, millega võideti Aasta kondiitri tiitel… nii et juba ette on teada, et toode on ülimaitsev!

Foto: Martin Ahven

Sebrakook

- Vana head sebrakooki (või sellele sarnanevat maiust) valmistas ema vanasti igaks tähtpäevaks, nii et mu jaoks on sel väike nostalgiahõng juures.

- Kuna see on hästi magus kook, sobib minu meelest tükike ideaalselt musta kohvi kõrvale. Selleks ei pea isegi suur sündmus olema, kasvõi pühapäevane mõnus pärastlõuna. Raamat, kohv ja Sebrakook… mm!

- Üleüldiselt on kook pigem magus, kuid kihistatud kohupiimakreem lisab mahedust. Sobib ka neile, kes ei ole liiga suured magusasõbrad.

Foto: Martin Ahven

Vanaema õunakook

- Võib-olla, et isegi parim sellest selektsioonist! Lihtsuses peitub võlu.

- See näeb nii naturaalne välja, et kui öelda külalistele, et valmistasid selle ise, siis nad jäävad uskuma ka!

- Pärmi-muretaignal õunatäidise ja krõbeda puistega kook viib keele alla!

Foto: Martin Ahven

Proovi ka sina Eesti Leivatööstuse Clara brändi alla kuuluvaid kooke – leiad need supermarketitest ning valikuga on võimalik tutvuda kodulehel SIIN!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee