Sisuturundus

VAATA VIDEOT: kuidas ettevõte saab töötajaid kiirtestida? 

Selfdiagnostics, 26. märts 2021 15:30
Selfdiagnostics tõi turule koroonaviiruse antigeeni kiirtestid, mida saab kasutada firmasiseseks testimiseks. Neid teste kasutavad juba mõnda aega paljud Saksamaa, Austria, Prantsusmaa ja Taani nii riiklikud kui ka eraettevõtted ja asutused. Antigeeni testide täpsus on 98,8% ja vastuse saab kohapeal juba 15 minutiga.

Antigeeni kiirtest on tõhus abivahend nakkusohtlike inimeste avastamiseks kohapeal. Testi tegemine on kiire, lihtne ja igaühele jõukohane. Testikomplektis on olemas kõik vajalik koos väga põhjaliku ja illustreeritud kasutusjuhendiga. Ettevõttel on võimalus osta sisse teenus ja korraldada näiteks iganädalane töötajate testimine meditsiinitöötaja abiga.

„Oleme olukorras, kus kasvõi üks nakatunud töötaja halvab kogu ettevõtte töö. Et seda ei juhtuks, tuleb töötajate tervist kontrollida ja neid koroonaviiruse suhtes testida,” ütles Selfdiagnosticsi juhataja Marko Lehes. „Masstuvastamiseks sobib kiirtest hästi, sest see on odavam, kiirem ja võimaldab üles leida ilma haigusnähtudeta nakatunud, kes tegelikult laborisse testimisse ei jõuagi, sest neil mingeid kaebusi ei ole,” lisas ta.

Selfdiagnosticsi antigeenitest on kasutajasõbralik, kuna proovi ei võeta sügavalt ninaneelust, vaid piisab testipulga keerutamisest ninasõõrme allosas ühe kuni paari sentimeetri sügavuses. Kuna testimine on nii lihtne ja turvaline, siis teevad seda Austria koolides kooliõpilased ise.

Koroonaviiruse antigeeni kiirtestid leiad Selfdiagnosticsi kodulehel SIIN.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee