Sisuturundus

KATSE | Mis juhtub, kui hakata odava šampooni asemel kasutama tipptooteid? 

Iluteeninduse Erakool, 31. märts 2021 16:33
Selleks, et sinu juuksed oleksid terved ja säravad, tuleb neid õigesti hooldada. Kuna suvaliste ja odavate juuksehooldustoodete kasutamine võib pikas perspektiivis pigem kahju tuua, siis võiks juba eos eelistada kvaliteeti.

Rohkelt erinevaid auhindu võitnud Belgia juuksehooldusbränd Nannic on paljude iluspetsialistide lemmik. Mida aga arvavad Nannici populaarsemate toodete kohta naised, kes on harjunud kasutama tavalisi supermarketites müüdavaid juuksehooldustooteid? Kas ka nemad märkavad erinevust?

Eva (41) kasutas: Vitality Boost šampoon

Juba šampooni kohta lugedes üllatusin, sest see tundub olevat nii hea! Vananemisvastane šampoon on rikas vitamiinide ja mikrovalkude poolest, mis tungivad sügavale juustesse. Lisaks on šampoonis argaaniaõli (mis on rikas küllastumata rasvade poolest) ning tokoferooli (mis hoolitseb peanaha eest).

Uhked lubadused, aga kuidas on tulemus?

Juba juustepesu oli ääretult nauditav, sest šampoon lõhnas i-me-li-selt! Nagu oleks luksuslikus salongis ning keegi hellitaks mu kiharaid…

Pärast Vitality Boostiga pesemist olid juuksed kuidagi pehmed ning neid oli kerge kammida. Ausalt öeldes üllatusin, et juuksed saavad kohe pärast pesu nii siidised olla. Nüüd küll midagi kehvemat enam kasutada ei tahaks!

Reet (34) kasutas: Damage Repair šampoon

Talv on mu juustele üks-null ära teinud. Või on asi vanuses – mida vanemaks saan, seda rohkem nõuavad kiharad tõsisemat hooldust?

Igal juhul olid mu juuksed elujõuetud ja tuhmid ning ma ei teadnud, mida nendega peale hakata. Kuna juuksur kiitis Nannici tooteid, otsustasin võimaluse anda. Valisin katsetamiseks ühe nende kõige populaarsema toote, Damage Repair šampooni.

Uskumatu, et juba pärast esimest pesu oli tulemust näha. Juuksed olid säravamad, elastsemad, kohevamad ja üleüldises pildis kaunimad. Nüüd ma mõistan, et olin teinud juustele valede hooldusvahenditega vaid liiga.

Liis (29) kasutas: Keratin Boost palsam

Kui tavaliselt kasutan pärast šampooni ja palsamiga pesemist ka juukseõli, siis nüüd polnud seda vajagi! Kiharad olid pehmed nagu oleks niisutavat õli lisanud. Kamm käis väga lihtsalt läbi ning mingeid pusasid ei tekkinud.

Kuna kevadisel ajal on mu juuksed hästi elektrit täis, siis Keratin Boost palsam vähendas tunduvalt seda probleemi.

Mul tõesti oli tunne nagu oleksin äsja saabunud salongist – juuksed lõhnasid hästi ja olid väga siidised!

Janne (25) kasutas: Caring Spray

Mul tekivad üsna tihti pusad ning neid lahti kammides teen juustele liiga. Seega oli Nannicu Caring Spray imehea leid – juba pärast lühikest kasutamist on muutnud see juuste kammimise tunduvalt lihtsamaks. Samal ajal on kiharad pehmed ning hoolitsetud praktiliselt terve päeva!

Panin seda juustesse ka enne sirgendamist ning soeng püsis pikalt efektne. Sain tööl kolleegidelt mitmeid komplimente. Elukaaslane (kes muidu ei pane kunagi tähele, kas mul on uus soeng või kleit) märkis, et mu juuksed lõhnavad kuidagi eriti mõnusalt.

Tutvu toodetega Iluteeninduskooli kodulehel SIIN!

Kui sind aga huvitab juuksehooldustoodete temaatika põhjalikumalt, siis osale Eesti Iluteeninduskooli juuksurite täiendkoolitusel! Juuksur on hea ja kindel amet, mis on alati vajalik! Uued kursused juba märtsis ja aprillis!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee