Eesti uudised

KORRUPTSIOONIKARAVAN SÕIDAB EDASI! Ratas lükkab ametiautoskandaali sattunud parteikaaslase küsimuse Kõlvarti kaela, linnapea ei kavatse midagi ette võtta (9)

Marvel Riik, Viljar Voog, 18. märts 2021 10:55
KÕIK KOŠŠER: Tallinna linnapea Mihhail Kõlvarti sõnul vastutab iga ametnik ja juht asutuses toimunud tegevuste pärast, kuid Järvelaiu personaalküsimuse asemel plaanib linn tegeleda sisekontrolli tõhustamisega. Foto: Kollaaž (Robin Roots, Keskerakond/Facebook, Rauno Volmar/Eksoress Meedia)
Keskerakonna juht Jüri Ratas lükkab ametiautoskandaali sattunud parteikaaslase küsimuse Tallinna linnapea kaela. „Sõltumata ametikohast – vastutab iga juht ja teenistuja oma tegevuse ja selle õiguspärasuse eest ning kannab vastutust eksimuse korral. Põhja-Tallinna linnaosa töötaja, kes sõidukit kasutas, on oma eksimust tunnistanud ja talle on kahjunõue esitatud,“ kostab aga meer Mihhail Kõlvart.

Õhtuleht kirjutas teisipäeval, kuidas Keskerakonna juhitavas Põhja-Tallinna linnavalitsuses on kasutatud mikrobussi, mis on rangelt mõeldud töösõitudeks, süsteemselt erakonna hüvanguks. Samasuguse rikkumise tuvastas ka linnaosa sisekontroll. Linnaosavanem Peeter Järvelaid näitab süüdistavalt näpuga aga omaenda parteitule(!) nõunikule, kes mööda linna Keskerakonna telki ja nänni vedas.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

18.03.2021
EESTI VÕIMSAIM MEES: Jüri Ratas ei loobu millestki, vaid kahmab aina juurde!
17.03.2021
RAHAKOTID JÄLLE SASSIS! Põhja-Tallinna ametiauto vedas Keskerakonna kraami propagandaüritustele. Linnaosavanem Peeter Järvelaid ajab kõik parteitu (!) nõuniku kaela
17.03.2021
POLITSEISSE ANTI KURITEOTEADE! Poliitikud korruptsioonist Põhja-Tallinnas: „See on puhas Keskerakonna stiil!“
16.03.2021
Seisukoht | Linnavõim ja korruptsioon: jumal, sa näed, aga ei mürista

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee