KUS ON UUDIS? Tallinna volikogu fraktsioonide esimehed ütlevad kui ühest suust, et Keskerakond ja korruptsioon pole teineteisest lahku läinud. Vasakult: Kristen Michal, Anto Liivat, Mart Kallas ja Mart Luik.Foto: Kollaaž (Martin Ahven, Teet Malrsroos, Rauno Volmer / Ekspress Meedia, Robin Roots)
Eesti uudised
17. märts 2021 15:45

POLITSEISSE ANTI KURITEOTEADE! Poliitikud korruptsioonist Põhja-Tallinnas: „See on puhas Keskerakonna stiil!“ (7)

„See lihtsalt uputab igalt poolt. Seda tuleb uksest ja aknast. Homme tuleb jälle uus, mis summutab vana,“ ohkab Tallinna volikogu EKRE fraktsiooni esimees Mart Kallas, kommenteerides Õhtulehe paljastust, kuidas Põhja-Tallinna linnaosavalitsuses tehti linnavara kasutades erakondlikku kihutustööd. „See on ju puhas Keskerakonna stiil, siin ei ole mitte midagi imelikku!“ Tallinna sotsiaaldemokraadid tegid seevastu kolmapäeval politseile selle kohta kuriteoteate.

Õhtuleht kirjutas teisipäeval, kuidas Keskerakonna juhitavas Põhja-Tallinna linnavalitsuses on kasutatud mikrobussi, mis on rangelt mõeldud töösõitudeks, süsteemselt erakonna hüvanguks. Samasuguse rikkumise tuvastas ka linna sisekontroll. Linnaosavanem Peeter Järvelaid näitab süüdistavalt näpuga aga omaenda parteitule(!) nõunikule, kes mööda linna Keskerakonna telki ja nänni vedas.

Edasi lugemiseks:

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • ligipääsu kogu Õhtulehe tasulisele sisule
  • vähem reklaami
  • jagada lugemisõigust nelja sõbraga
Näita vähem
1 € / kuu9.99 € / kuu
-90%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99