Eesti uudised

POLITSEISSE ANTI KURITEOTEADE! Poliitikud korruptsioonist Põhja-Tallinnas: „See on puhas Keskerakonna stiil!“ (7)

Marvel Riik, 17. märts 2021 15:45
KUS ON UUDIS? Tallinna volikogu fraktsioonide esimehed ütlevad kui ühest suust, et Keskerakond ja korruptsioon pole teineteisest lahku läinud. Vasakult: Kristen Michal, Anto Liivat, Mart Kallas ja Mart Luik.Foto: Kollaaž (Martin Ahven, Teet Malrsroos, Rauno Volmer / Ekspress Meedia, Robin Roots)
„See lihtsalt uputab igalt poolt. Seda tuleb uksest ja aknast. Homme tuleb jälle uus, mis summutab vana,“ ohkab Tallinna volikogu EKRE fraktsiooni esimees Mart Kallas, kommenteerides Õhtulehe paljastust, kuidas Põhja-Tallinna linnaosavalitsuses tehti linnavara kasutades erakondlikku kihutustööd. „See on ju puhas Keskerakonna stiil, siin ei ole mitte midagi imelikku!“ Tallinna sotsiaaldemokraadid tegid seevastu kolmapäeval politseile selle kohta kuriteoteate.

Õhtuleht kirjutas teisipäeval, kuidas Keskerakonna juhitavas Põhja-Tallinna linnavalitsuses on kasutatud mikrobussi, mis on rangelt mõeldud töösõitudeks, süsteemselt erakonna hüvanguks. Samasuguse rikkumise tuvastas ka linna sisekontroll. Linnaosavanem Peeter Järvelaid näitab süüdistavalt näpuga aga omaenda parteitule(!) nõunikule, kes mööda linna Keskerakonna telki ja nänni vedas.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

17.03.2021
RAHAKOTID JÄLLE SASSIS! Põhja-Tallinna ametiauto vedas Keskerakonna kraami propagandaüritustele. Linnaosavanem Peeter Järvelaid ajab kõik parteitu (!) nõuniku kaela
16.03.2021
Juhtkiri | Keskerakonna meeleparandus laseb end oodata
16.03.2021
„MIND EI OLNUD SEAL!“ Vassimiselt tabatud Põhja-Tallinna linnaosavanem püüab ametiauto kuritarvitamist välja vabandada