Sisuturundus

Milliseid orgasme naine vajab – õpime lesbidelt! 

Must Panter, 17. märts 2021 11:37
Kuidas on nii, et heterosuhtes paarid on oma sugueluga aja jooksul üha vähem rahul? Samas lesbidel ei paista seda probleemi olevat – mida nemad õigesti teevad? Milliseid orgasme naised vajavad? Mis saab seksist pärast abielu? Kas mehed ja naised kogevad neid muutuseid ühtemoodi?

Seks kõrgemas eas on tihti naiste jaoks rahuldavam ja emake loodus on sellele kaasa aidanud. Kuigi naise tupelihaste toonus langeb ja vajab orgasmide nautimiseks tupekuulidega treenimist ning mehed on väärikas eas kimpus erektsiooni hoidmisega, siis sellel võib aga naise jaoks olla positiivne efekt. Vaginaalse penetratsiooni kestvus on küll lühem, aga massaaž, silitused, hellitused, kallistused, suudlused kestavad kauem ja temakese keha ja meeled jõuavad täielikult erutuda. 

Mis juhtub seksiga püsisuhtes?

Uuringute järgi on pikaajalises suhtes olevate paaride seksuaalne rahuldatus ajas langev. Vanematel paaridel on kõrgem rahulolu oma suhtega, ent mitte sugueluga. Mida kauem koos, seda kuivem paar? Positiivse aspektina leidsid teadlased, et kui paarid oma sugueluga suhte alguses väga rahul ei olnud, siis ei tähendanud see, et nad hiljem ühist keelt ei leidnud ja jäidki halba seksi praktiseerima. Oleme siiski oma enda õnne sepad, kui teame, mida teha?!

Rahulolu oma suhte ja sugueluga käivad valdavalt käsikäes.  Seega, kui soovime, et suhe püsiks, siis heal seksil on selles väga oluline roll. Siinkohal ei tähenda kvantiteet sama, mis kvaliteet. Rahulolematus ühiste hullamiste kvaliteedi üle viib seksuaalpingeteni. Kuna me, eestlased, ei ole just kommunikatsiooni maailmameistrid ja seda eriti nii delikaatsetes teemades, nagu seks, siis kipuvad seksuaalpinged suhted käärima ajama – ilma et partner sellest aru saakski.

Naiste libiido on meeste omast madalam juba suhte algusest saati, kuigi alguses nauditakse perioodi, mil ei suudeta käsi teineteisest eemal hoida. Naised on tublid perehoidjad ja teesklejad. Isegi universaalses trendis, mil naiste rahulolu oma sugueluga on suhte jooksul langev, ei tähenda see, et nad ilmtingimata harvemini oma kallimat ligi laseksid. Käed üles mehed, kelle naine on neid petnud nii, et kodus ei olnud temakese huvi liikumine uuele armukesest seksobjektile pikka aega märgatav? Naised lepivad pikaajalises suhtes keskpäraste suguaktidega palju kergemini kui mehed. See aga ei tähenda, et see vastuvõetav oleks. Mehed saavad lihtsate vahenditega naise rahuldatust tõsta. Seksuaalne iha on ajas muutuv ja kire hoidmine suhtes nõuab tööd ja vaeva. Mitte ükski paar ei ole sellest säästetud.

Sotsiooloog Edward O. Laumann on aastaid uurinud paaride vahelisi seksuaalseid käitumisi.

Üks tema loosungeid on, et seks toodab õnnelike pensionäre! Naised kipuvad oma suguelus pettuma ja löövad käega. Tekib „on nagu on suhtumine“. Naise kirg ja iha kallima vastu jahtub aja jooksul. Mehed on palju tublimad kirehoidjad, ent märkavad temakese jahenemist ning liiguvad uutele kirge ja vastastikkust iha täis jahimaadele edasi palju kergekäelisemalt kui naised.

Milliseid orgasme naised vajavad!

Kuidas pikaajalises suhtes seks mõlema jaoks rahuldavana hoida? Võtame kõigepealt teadmiseks, et naised pettuvad oma suguelus kergesti, ent otsustavad ära kannatada. Mehed ei pettu, aga ei kannata ära ka. Kalu on ju meres palju. 90% meestest on pornoga sinasuhetes, ent see täidab tühimiku ainult ajutiselt. Naised heidavad tihti teraapiakabinetis oma abikaasadele ette, et mees ei hooli tema vajadustest üldse. See ei ole tõsi! Mehed väga hoolivad sellest, et naisel oleks voodis hea… ent ei tea sageli, mida see tähendab. Seega teeme puust ja punaselt selgeks, milliseid orgasme naised vajavad.

Õpime lesbidelt!

Teadlased on jõudnud järeldustele, et lesbisuhetes olevad naised naudivad 15% sagedamini ja võimsamaid orgasme. Kuidas see saab tõsi olla? Nii omasooiharad kui heteroseksuaalsed naised on uuringutes kõige võimsamateks ja nauditavamateks orgasmideks hinnanud oraalseksi tulemusel saadud orgasme. Lesbid lihtsalt praktiseerivad seda tihedamini. Siinkohal on naised ise oma sugueluga rahulolematuses süüdi. Enamus mehi on valmis oma kallimale oraalseid mõnusid pakkuma, ent naised ei lase neid ligi, kuna mure kehalõhnade ja minapildi ees ei lase neil end lõdvaks lasta. Võimas orgasm vajab tekkimiseks argipäeva mõtetest 100% lahti laskmist.

Mida veel lesbid õigesti teevad?

Teine erinevus, mis 822 lesbi seksuaalse käitumise uurimisel selgus, oli erinevus nende vallatlemiste kestvuses. Naised hullavad omavahel keskmiselt 30-45min, samas kui mehe ja naise vaheline hullamine kestab 15-30 minutit. Mis seos orgasmil ja hullamise kestvusel on? Võiks arvata, et mida pikem penetratsioon, seda rohkem naise g-punkti erutus kulmineerub. Aga oh ei. Pikem kestvus naiste omavahelisel hullamisel sisustatakse hellitusetega: rinnad, kõht, selg... palju libestit ja massaaži seal, kus naisel kõige rohkem mõnunärve on ehk kliitoril. Naise seksuaalne erutus on kombinatsioon neist aktsioonidest, mitte ainult vaginaalse penetratsiooni tulemus. Seksuaalterapeudid soovitavad meestel võtta magamistoas 7 korda aeglasemalt, kui nad seni seda teinud on.

Kliitorimassaaž ei ole eelmäng.

See ongi stimulatsioon, mida naine vajab, et oma suguelu ja suhtega pikas perspektiivis rahul olla. Orgasme on erinevaid. Iga naine, kes on saanud vähemalt kaks orgasmi, teab, et need ei olnud ühesugused. On lokaalseid pinge vabanemise mõnulaineid ja on kogu keha raputavaid maavärinaid. Vaginaalne penetratsioon seostub enamuste jaoks selle õige teena naudingute maailma. Meeste jaoks see nii ongi, ent naised vajavad vaginaalse orgasmini jõudmiseks silitusi ja kliitorihellitusi. Seksuaalne teadlikkus naise keha eripäradest on kahjuks madal ja ka naised ise piiravad oma naudingute potentsiaali kõiksuguste tabudega.

Aktsepteerime teaduslikku fakti, et naiste orgasmi võti ei ole ainult vaginaalne penetratsioon! On tegevused, mida naised väga naudivad, nagu: suudlused, rindade hellitused, kallistused, silitused, näpukad ja penetratsioon. Ja siis on tegevused, mis vallandavad mõnunärvides orgasmi laviini: kliitori 8000 närvi, mis ulatuvad g-punktini välja. Mammuterektsioonidest üksinda ei piisa pikaajaliseks õnnelikuks suhteks. Mehe seksuaalse rahuldatuse ja õnneliku suhte võti on tema naise orgasmid!

Kolmekas: sina, tema ja vibraator

Pea 50% naistest USAs omavad vähemalt ühte vibraatorit ja saavad vibraatoriga väga lihtsalt orgasmi. Kõigest 10% paaridest kasutavad spetsiaalseid paaride ühisteks naudinguteks disainitud vibraatoreid. Müts maha ja aplaus nende eesrindlike meeste ees!

Paaride vibraatorid teevad mehe eest kliitori mudimise töö ära

Võimsad ja diskreetsed kliitori stimuleerijad

Naine on oma fantaasiates salamisi ulakas. Pea 56.5% naistest on fantaseerinud seksist kahe mehega. Seda fantaasiat saab vallatute abivahenditega lihtsalt teostada J

Topelt Pahandus strap-on

Orgasm on nagu naer. Seda ei saa teisele anda. Armastajad saavad orgasmiprotsessi takistada või esile kutsuda, ent inimene ise vastutab oma orgasmi teekonna eest! Lase end vabaks ja kuula teadlasi selles osas, mis naise keha helisema paneb.

Leia endal ja oma kallima parimad vallatuste sahtli ulakused e-poest

Saadame diskreetselt pakendatult ilma viideta pakendi sisule või allikale.

Vallatuid naudinguid!

Sinu,

Must Panter

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee