Sisuturundus

Millises vanuses voodipartneritest salamisi unistatakse? 

Must Panter, 17. märts 2021 11:35
Foto: Envato Elements
Naised, hoolimata oma vanusest, eelistavad natuke vanemat meespartnerit. Selle tõsiasja taga ei peitu mitte „isakompleks“, vaid inimese bi-küpsemise protsess. Nimelt küpsevad naised kiireminikui mehed ja seetõttu on mõned aastad vanem voodikaaslane justkui eakohane.  Mida enam aastaid mehel turjal, seda vabameelsem on tema unistuste daamide vanusevahemik. Teadlaste sõnastuse kohaselt vananevad mehed kiireminikui need naised, kellega nad koos olemisest unistavad.

Kui vana on vanem ja noor on noorem partner?

Naine valib endale eelistusena partneri, kelle vanusevahe jääb tema enda ea suhtes -2 kuni +5a. Meeste puhul vahemik veidike suurem jäädes -6 kuni +5a. Siiski on tavalisem, et mehel on noorem naine, kui et naisel noorem mees. Mehed hoolimata oma vanusest unistavad kahekümnendates eluaastates naistest. 

Miks siiski ei ole iga mehe  käevangus kahekümnendates neiu?

Naiste viljakus on haripunktis teismelise east kuni kahekümnendate teise pooleni. Naised on selles vanuses partneri valikul väga kriitilised. Evolutionary Psychology poolt läbiviidud uuringus osales 2655 täiskasvanut vanuses 18-50 aastat. Uuringus tuli välja, et mehed eelistavad reeglina endast nooremaid naisi. See vast ei ole uus teadmine kellegi jaoks. Loodus on paarisuhete piirjooned paika pannud, jättes naistele otsustusvõimu. Pikaajaliste suhete vanuseline erinevus on kompromiss nii naiste kui ka meeste huvide vahel. Tänu naiste eelistustele jagada naudinguid ainult -2 kuni +5a vanusevahega meestega, ei ole täitunud paljude meeste unistus endast oluliselt nooremast naisest. Aga unistatakse siiski!

Musta Pantri perenaine Inna meenutab toredat vestlust sõbrannadega kahekümneselt ühes kohvikus. Selles vanuses oli mehe juures kolm olulist kriteeriumit:

- hell süda
- seks
- raha

Kahekümnendate lõpus jõuti sama seltskonnaga järeldusele, et kui mehel on kaks kolmest olemas, siis on juba väga hea.  Kolmekümnendates piisavat, kui üks kolmest on olemas. Selle peale sõbrannadega nagu ei tuldudki, et mehe enda eelistused kuidagi valiku tegemisel olulised oleksid. Oluline on ikka see, mis naist mehe juures ligi tõmbab. Piinlik meenutadagi, aga emake loodus on naised selliseks loonud.

See, et mehele hakkab noore naise seltskonnas silm särama, ei tähenda, et ta oma abikaasa kohe noorema vastu välja vahetab. Lõbutüdrukute sissetulekuid uurides on selgunud, et kui juba hullama minnakse, siis ikka kahekümnendates neiudega. Psühholoogia seletab meeste tõmmet noorte naiste poole sugujätkamise instinktiga. 

Mehed valivad oma abikaasa kõrvale meeleldi nooremaid armukesi. Lisaks tunnevad mehed suurt uhkust ja nende sõbrad salamisi kadedust, kui mehe voodit soojendab noor kaunis naine. Sellise suhte puhul eeldatakse koheselt, et neil on väga särtsakas voodielu.

Noor naine aga ootab vanemalt mehelt samasugust seksuaalset võimekust, kui noorem mees seda pakuks. Seega pinge on vanematel meestel nooremate naistega tegeledes alati peal. Kui naine on oma partneri välja valinud, siis ei tähenda see, et mees võib loorberitele puhkama jääda. Suhte suurim vaenlane on rutiin ja on loomulik, et silm hakkab kõrvale vaatama. Tennisetreenerist või assistendist armuke on klišeed elust enesest.

Seksuaalne aktiivsus ja huvi on vanusega ennustatav

Seksuaalne huvi ja seksuaalne käitumine ei ole üks ja seesama. Oma minapildis jagaksid naised meeleldi armuvilju mõneti nooremate meestega ja mehe kõrval oleks alati noor naine. Sellisel juhul aga ei püsiks paarisuhted ja pered koos. Õnneliku koosluse aluseks ei ole unistuste eas voodipartner. Intiimne lähedus ja seks ei tohi suhtest ära kaduda. Paraku on püsisuhtes olevate paaride regulaarne suguelu aastate kuhjumisel väheneva tendentsiga. Kinsey Instituudi uuringus järeldus, et vanus on peamine seksi seaduspära ennustaja. Kahekümnendates eluaastates seksitakse keskmiselt 2-3 korda nädalas. Paarid vanuses 30-39 seksivad keskmiselt 1,6 korda nädalas. Neljakümnendates paarid jagavad armuvilju 0,8 korda nädalas, sealt edasi seksitakse veelgi harvemini.

Inna Must paneb paaridele südamele teineteise seksuaalseid vajadusi mitte ignoreerida ja julgustab rohkelt vaheldust magamistuppa tooma. Seksuaalse aktiivsuse vajadus on ajas langev, ent selle kvaliteet mitte.

10 tootesoovitust nauditavamaks sugueluks

Särisevad orgasmid vedela vibraatoriga

Vedel vibraator suurendab intiimpiirkonna tundlikkust ja soodustab seeläbi orgasmini jõudmist. Mitte kõik naised ei ole seda päris orgasmilainet omal nahal tunda saanud. Mis on vedel vibraator? Naine kannab ainult mõne tilga kliitoripiirkonda ja juba 30 sekundi pärast avaldub geeli särisev mõju. Mees võib meheaule suurema koguse kanda. Mõju kestab kuni 45 minutit.

Orgasmigarantii kliitori stimuleerijaga

75% naiste orgasmidest on kliitoril. Pink Rose kliitori stimuleerija limpsib kliitorit nii nagu ükski mees seda ilma kaela krambita teha ei suuda. No Seven limpsib ja imeb kliitorit.

Need kaks iludust on hetkel maailma müüduimad naiste sekslelud Amazonis ja ülimalt popid Mustas Pantris.

Peenisemansetiga võimas g-punkti massaaž ja pikem erektsioon

G-punkti massaaž teeb hullamise naise jaoks eriti mõnusaks. Peenisemansett anna peenisele lisajämedust ning tema mummud stimuleerivad täpselt õiget kohta. Lisaks pikendab mansett mehe erektsiooni kestvust ja kinnitub kindlalt ümber munandite.

Topeltstimulatsioon Sinu ja Tema vibraatoriga

Sinu ja Tema vibraator masseerib suguühte ajal temakese kliitorit ja g-punkti ning härra naudib tihedamat penetratsiooni. Näha, kuidas naise erutus kulmineerub seniolematule tasemele, on vapustav. Juhi naudingu tugevust puldist või äpist.

Ebamaine oraalseks mehele

Suuseks on meeste suur lemmik. Spinjob pöörleb ümber mehe au 360º. Fellatio ja Owen pakuvad autentset kogemust. Kaasaegne oraalseksi stimulaator on veekindel, USB laetav ja kaetud nahalaadse tundega meditsiinilise silikooniga.

Anaalsed naudingud Addicted anaaltappide komplektiga

Nii nagu jõusaalis tuleb treeninguid alustada väiksemate raskustega, peaks seda tegema ka anaalseksi puhul, alustades väiksematest ja liikudes mugavustunde tekkides suurematele üle. Väikseim anaaltapp on mummudega, mis tekitavad sisse-välja tõmbamisel sensatsioonilise tunde.

Sensuaalne valu ja mõnu Fetish Addict kõditi ja piitsaga

TOP 10-osaline BDSM komplekt ulakatele

Keegi meist ei taha iga päev sama toitu süüa või iga kord sama seksirutiini läbida. BDSM algajate komplekt hoiab hullamise turvatsooni ja pakub vallatut vaheldust.

Kliitorit imev ja g-punktil vibreeriv LELO ENIGMA

Uued Lelo Enigma stimuleerijad on sekslelude maailma Ükssarvikud – nad imevad kliitorit ja suristavad samal ajal g-punktil 8 erineval režiimil. Lelo on taaskord fänne üllatunud ebamaise disaini ja stimulatsiooniga.

LOVEBOXX I LOVE PINK komplekt temakese hullutamiseks

Üllata oma kallimat selle luksusliku sekslelude komplektiga. I Love Pink komplekt on mõeldud paaridele, kes naudivad pikka eelmängu ja kummardavad mitme orgasmi teekonda. 

Komplektist leiad:

- käerauad
- tupekuulid vaagnapõhja lihaste treenimiseks, et orgasmid oleksid võimsamad
- sõrmevibaatori kliitori ja nibude stimuleerimiseks
- jänkuvibraatori kliitori ja g-punkti
- satiinist silmamaski
- ehtsate marabu sulgedega kõdisule

Vanus teeb libiidoga oma töö. Seksuaalne eelistus on meestel paratamatult kaunite kahekümnendates neiude suunas. Oma olemasoleva suhte hoidmine on kõige tähtsam töö. Ole julge ja pühi magamistoast tolm minema. Inistiatiiv on äärmiselt seksikas nähtus!

Saadame sinu tellimused diskreetselt pakituna ilma ühegi vihjeta sisule või erootikapoele.

Vaata kogu e-poe valikut SIIN!

Vallatuid naudinguid!

Must Panter

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee