Sisuturundus

Aga kas sinul on ikka kodus piisav toiduvaru? 

Abestore, 19. märts 2021 09:00
Foto: Envato Elements
Maailm on viimase aastaga muutunud üsna ebastabiilseks ning mis enne oli tavapärane, ei pruugi seda praegu enam olla. Kui vanasti tundus absoluutselt normaalne, et võisid igal hetkel minna poodi ja osta kõike, mida tahad, siis nüüd on seegi osa peapeale keeratud…

Tõepoolest, sellist WC-paberi defitsiiti, mis mullu märtsis poode tabas, enam pole. Suure tõenäosusega ei ole ka supermarketite letid kauasäilivast kraamist puhtaks tehtud. See aga ei tähenda, et sul ei peaks olema mõningaid varusid kodus. Näiteks, mõtle sellele, mis saab, kui peaksid järsku koroonasse haigestuma või lähikontaktseks jääma? Sellisel juhul oleksid sunnitud jääma eneseisolatsiooni, mitte tegema poes suuremat toidušopingut.

Loomulikult mõtlevad paljud meist nüüdisajal võimalusele e-poodide kaudu vajalikke asju tellida. Rangemate piirangute kehtestades suurenes nõudlus ka toidu kojutoomise järele ning nüüd on e-poodide ooteajad juba üsna pikad. Kui tahad täna tellida, siis naljalt enne ülehomset pakid kohale ei jõua. Seega jõuame taas samasse punkti – tähtis on eluks vajalik juba ette varuda. Just see annab nii sinule kui ka su perele turvatunde.

Mis võiks igaks juhuks kodus olemas olla?

Iseenesest mõistetavalt ei ole võimalik kõiki kaupu ette koguda, sest liha, piimatooted ning puu- ja juurviljad võiksid olla võimalikult värsked. Küll aga saab tellida ette kauasäilivaid tooteid, näiteks pastasid, teraviljatooteid, helbeid, snäkke, maiustusi, mahlasid, beebitooteid. Kui oled kohvi- ja teesõber, siis tuleb needki varud üle vaadata.

Kauasäilivat kraami kogudes vaata kindlasti üle ka oma maitseained ja kastmed – see võib esiti tunduda nii väike asi, aga mitte keegi meist ei taha tarbida maitsetut toitu. 

Varude inspekteerimisel ei tohiks kindlasti unustada ka oma armsaid lemmikloomi – nemadki vajavad kriisi ajal head ja paremat. Ja sokid-sukad-pesu? Neid kulub pidevalt ka kodus viibides.

Teinekord läheb kodukontoris liigagi kiireks ning toidu valmistamiseks ei ole aega. Kui ise saaks veel hakkama, siis peret ju nälga ei jäta. Alati ei pea toidukulleri teenust kasutama, sest saab ka lihtsamalt, kui kodus on maitsvaid kiirestivalmivaid ja tervislikke toite (näiteks Blå Band, Maggie, Salvest, Loodusvägi). Üleüldiselt võiks olla kodus viibivatele lastele tervislikke snäkke, et nad alati kommi järgi ei sirutuks.

Foto: Liisi Laanemae

Kui oled kodukontoris üksi, siis aitavad kindlasti esmase nälja muidugi kustutada batoonid, pähklid, näkileivad ja kõiksugused joogid.

Lõpetuseks, kuna saabumas on kevadpuhastuse hooaeg, siis on mõistlik üle vaadata, kas kodus on piisavalt vahendeid selleks. 

Kust seda kõike saaks?

Veebipood Abestore pakub klientidele võimalust tellida tooteid hulgi, mis tähendab tavapärasest veel paremaid hindu. Näiteks on hulgipakendile alati püsikliendisoodustus 20% ning tasuta transport üle Eesti alates 50 eurost. Tutvu valikuga SIIN!

Kingi endale ja oma perele turvatunne – on hea, kui kodus leiduvad teatavad varud!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee