Sisuturundus

KATSETAME | Milline kodus kiiresti valmiv topsiroog võib konkureerida restoranieinega? 

Blå Band, 22. märts 2021 09:00
Perioodil, mil me kodust nii palju minema ei pääse ning välja einestama ei saa, ihkab hing iseenesest mõistetavalt uusi elamusi. Olgu selleks toiduelamused või millegi põneva ja erilise katsetamine. Aga tea, et restoraniga võrreldavad toiduelamused võib saada kodust ka kätte – proovi Blå Bandi topsiroogasid.

Blå Bandi tooted on tõeliselt naturaalsed, sest ei sisalda maitsetugevdajaid ning säilivad kaua just loomulike koostisosade tõttu. Seega pole probleemi varuda neid kappi suurem ports ning kasutada täpselt siis, kui on vaja. Kõik tooted on loodud tippkokkade poolt tehtud retseptidel ning seega pole endal vaja liiga palju mõelda, millal soola, pipart või muud maitseainet lisada.

Kõlab hästi, kas pole? Katsetasime nelja erinevat topsirooga ning panime kirja, mis mõtteid need tekitasid.

Creamy Carbonara

Creamy Carbonara on päris kindlasti parim topsis olev Carbonara, mida olen söönud. Nagu nimi lubab, siis kreemisust on küllalt.

Kui muidu on Carbonara valmistamine võrdlemisi keeruline, siis seda enam oli üllatav, et maitsev söök nii kiiresti valmis sai. Kõik maitseained olid juba paigas ning sellepärast muretsema ei pidanud. Ainsana segasin toidu sisse veel portsu parmesani juustu, sest olen suur juustusõber.

Creamy Carbonara nägi välja täpselt nagu kena välimusega restoraniroog, ainsa vahena, et see on serveeritud topsi sisse. Samas pole hullu, sest lihtsa vaevaga saab toidu sättida ilusale taldrikule. Läitsime küünlad ning istusime mehega ilusasti kaetud laua taga – ja see oligi meie restoraniõhtu! Omapärane aeg vajab isenäolisi lahendusi. Päris huvitav oli.

Red Curry Noodle

Kas keegi mainis kiirnuudleid? Appi, kindlasti ei! Seda toitu ma küll kiirnuudlitega ei võrdleks, sest see on ikka mitu klassi kõrgemal. Plussiks oli mõnus karrimaitse, mis ei olnud liiga intensiivne, vaid täpselt paras.

Juba pakend on väga ilus ning kutsub ostma. Ka valmistamine on lihtne ning ei nõua lisavarustust – peale sooja vee, kahvli või lusika pole mitte midagi vaja. Kindlasti hakkab kuuluma suvisel ajal matkatoitude hulka.

Küll aga jääb meesterahvale ühest pakist kindlasti puudu. Kui naine saab kõhu täis, siis mehele võiks arvestada pigem kaks topsi.

Veggie Couscous

Mul on hea meel, et Blå Bandi tootevalikus on midagi ka taimetoitlastele. Kuigi mina ja abikaasa pole täielikult taimetoitlased, siis armastame aeg-ajalt teha taimetoidupäevi. Oleme mõlemad veendunud, et liha, kana või kala ei pea olema toidus, et see viiks keelt alla.

Pean välja tooma, et Veggie Couscous on üllatavalt maitsev viie minutiga valmiva topsitoidu kohta. See sisaldas erinevaid juurvilju ning oli üsnagi mõnus amps. Tõsi küll, abikaasale valmistasin kaks tükki, sest muidu poleks ta kõhtu täis saanud.

Topsirooga saab muide kasutada ka ühe osana toidust – näiteks võib midagi juurde valmistada, olgu selleks siis liha või veel köögivilju. Nii saab oma toitudesse tuua uut hingamist ja põnevust – sinu pere on kindlasti selle üle rõõmus!

Järgmine kord poodi minnes ostan kindlasti veel paar pakki koju. Vahel ei ole lihtsalt nii palju aega söögi valmistamiseks ja tahaksin, et toit valmiks iseeneslikult.

Foto: Liisi Laanemäe

Tasty Bolognese

Ära peab märkima, et nende topsiroogade valmistamine on tehtud väga mugavaks. Avades paki, oli näha, et topsi sisemisele küljele on märgitud joon, kuhumaani peab vett kallama. See on väga hea abi, sest kui oleksin liiga palju kallanud, oleks toit vesiseks muutunud – samas, kui liialt vähe, siis poleks makaronid ehk pehmenenud.

Mõnel kiirel või laisal päeval võib süüa ju toitu topsist, nii et ole vaja hiljem nõusid pesta. Teen nüüd Wolti kulleritega väikese pausi ning söön mõnda aega Blå Bandi roogasid.

Proovi ka sina Blå Bandi tootevalikusse kuuluvad topsiroogasid, mille leiad supermarketitest! Lisaks saad topsiroogasid mugavalt ja kiirelt tellida SIIN!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee