Krimi

Maski kandmisest keeldunud mees ründas klienditeenindajat (14)

Ohtuleht.ee, Delfi, 12. märts 2021 18:35
Foto: Tiina Kõrtsini
11. märtsil sai politsei teate, et Kohila vallas Viljandi maanteel asuvas kaupluses möödus kassast toidukauba eest tasumata 42aastane mees, kes tõukas teda takistada püüdnud 58aastast naist. Naine kukkus ja sai viga. 

Õhtulehele vihjati, et kaupluse klienditeenindaja oli palunud mehel mask ette panna, mille peale viimane vihastas ja tõukas teenindajat niimoodi, et too kukkus. Mees olevat pealtnägija sõnul klienditeenindajale veel peale astunud ning seejärel korvis olnud kaubaga poest maksmata lahkunud. 

"Esialgse info järgi oli mees tõesti tulnud poodi ilma maskita ning konfliktile eelnes maski kohta tehtud märkus," kinnitas Lääne ringkonnaprokuratuuri pressinõunik Liivi Reinhold Delfile. "Poe töötaja sai kukkudes viga ja vajas arstiabi."

Politsei pidas kahtlustatava kinni ja pärast ülekuulamist taotles prokurör kohtult tema vahistamist. Kohus nõustus taotlusega ja mees on kaheks kuuks vahi alla võetud.

Prokurör Aarne Pruus selgitas, et kahtlustatava selgitused pärast juhtunud annavad alust arvamuseks, et mees võib vabaduses jätkuvalt sarnaselt käituda.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee