Eesti uudised

16.03 kell 19.00 ilmunud artiklit on täpsustatud 17.03 kell 14.05 ja 16.07: 23.12.2020 Keskerakonna logoga kringli Pelgulinna sünnitusmajas üle andnud Julia Timerbulatova kinnitab, et sõitis sinna isikliku autoga. Linnaosa vanema asetäitja kinnitab, et samal päeval jagati seal lähedal ka linnaosa kringlit.

RAHAKOTID JÄLLE SASSIS! Põhja-Tallinna ametiauto vedas Keskerakonna kraami propagandaüritustele. Linnaosavanem Peeter Järvelaid ajab kõik parteitu (!) nõuniku kaela (27)

Marvel Riik, Priit Pärnapuu, 17. märts 2021 16:07
PÖIDLAD PÜSTI! Keskerakonna Põhja-Tallinna juhtfiguurid müüvad tänavatel positiivset ja hoolivat kuvandit ebaausate võtetega. Kuna erakonnaasju on aetud linnaosa Toyota mikrobussiga, on nii mõnedki sajad eurod hoitud kokku erakonna enda rahakotist. Ülemisel sõbrapildil on näha (vasakult) Põhja-Tallinna linnaosavanemat Peeter Järvelaidi, Keskerakonna juhatuse liiget ja abilinnapead Vadim Belobrovtsevi ning Tallinna linnavolikogu liiget Märt Sultsi.Foto: Kollaaž (Robin Roots, Keskerakond/Facebook)
Põhja-Tallinna linnaosale kuuluvat, vaid töösõitudeks mõeldud mikrobussi on kasutatud ametivõimu kuritarvitades: Õhtulehe uuring paljastas, et sellega on veetud Keskerakonna telki ja muud kraami, millega valijatele propagandat teha. Keskerakondlasest linnaosavanem Peeter Järvelaid osutab näpuga süüdistavalt enda kevadel ametisse astunud nõunikule, kes ühtegi erakonda ei kuulu. Mida näitab sisekontroll?

Pühapäev, 8. märts 2020. Mõni minut enne keskpäeva käivitub Põhja-Tallinna linnaosale kuuluv mikrobuss Toyota Proace Verso. Autojuhil on plaanis kaks sõitu. Aadressilt Niine 2, mis on kohustuslik parkimiskoht Põhja-Tallinna linnaosavalitsuse juures, sõidab mikrobuss kõigepealt kilomeetri lähemale Partsi porganditeks ristitud Elroni rongidele ja rongijaama kõrval paiknevale turuhoonele. Siin liigub valijaid, kellele Keskerakonna reklaamnäod saavad näidata, et nad on toredad ja hoolivad.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

18.03.2021
EESTI VÕIMSAIM MEES: Jüri Ratas ei loobu millestki, vaid kahmab aina juurde!
18.03.2021
KORRUPTSIOONIKARAVAN SÕIDAB EDASI! Ratas lükkab ametiautoskandaali sattunud parteikaaslase küsimuse Kõlvarti kaela, linnapea ei kavatse midagi ette võtta
17.03.2021
POLITSEISSE ANTI KURITEOTEADE! Poliitikud korruptsioonist Põhja-Tallinnas: „See on puhas Keskerakonna stiil!“
05.03.2021
AJAKIRJANDUSAUHINNAD JAGATUD! Õhtulehe tipptegijad võtsid preemiad tänuga vastu