PÖIDLAD PÜSTI! Keskerakonna Põhja-Tallinna juhtfiguurid müüvad tänavatel positiivset ja hoolivat kuvandit ebaausate võtetega. Kuna erakonnaasju on aetud linnaosa Toyota mikrobussiga, on nii mõnedki sajad eurod hoitud kokku erakonna enda rahakotist. Ülemisel sõbrapildil on näha (vasakult) Põhja-Tallinna linnaosavanemat Peeter Järvelaidi, Keskerakonna juhatuse liiget ja abilinnapead Vadim Belobrovtsevi ning Tallinna linnavolikogu liiget Märt Sultsi.Foto: Kollaaž (Robin Roots, Keskerakond/Facebook)
Eesti uudised
18. veebruar 2022 11:14

16.03 2021 kell 19.00 ilmunud artiklit on täpsustatud 17.03 kell 14.05 ja 16.07: 23.12.2020 Keskerakonna logoga kringli Pelgulinna sünnitusmajas üle andnud Julia Timerbulatova kinnitab, et sõitis sinna isikliku autoga. Linnaosa vanema asetäitja kinnitab, et samal päeval jagati seal lähedal ka linnaosa kringlit.

ÕL ARHIIV | RAHAKOTID JÄLLE SASSIS! Põhja-Tallinna ametiauto vedas Keskerakonna kraami propagandaüritustele. Linnaosavanem Peeter Järvelaid ajab kõik parteitu (!) nõuniku kaela (18)

Põhja-Tallinna linnaosale kuuluvat, vaid töösõitudeks mõeldud mikrobussi on kasutatud ametivõimu kuritarvitades: Õhtulehe uuring paljastas, et sellega on veetud Keskerakonna telki ja muud kraami, millega valijatele propagandat teha. Keskerakondlasest linnaosavanem Peeter Järvelaid osutab näpuga süüdistavalt enda kevadel ametisse astunud nõunikule, kes ühtegi erakonda ei kuulu. Mida näitab sisekontroll?

Eesti Meediaettevõtete Liit avalikustas neljapäeval Tallinnas toimunud pressipeol 2021. aasta Eesti ajakirjandusauhindade võitjad. Parima uudise kategooria võitis Õhtulehe ajakirjanike Marvel Riiki ja Priit Pärnapuu kirjutatud artiklite sari korruptsioonist Põhja-Tallinnas. Taasavaldame võidu toonud artiklid.

Edasi lugemiseks:

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
3.99