Eesti uudised

VIIS KIRJANIKKU PANDEEMIAST: nimetagem asju õigete nimedega – see on katk

Nils Niitra, 22. aprill 2021 08:27

10 KOMMENTAARI

a
Arvamusliider/ 15. märts 2021 17:09
Keskajal kuulutas Vatikan kassid saatana sigidikeks. Tapeti kõik kätte saadud kassid. Selle tagajärjel hakkas rottide arvukus kasvama. Tekkis Must Surm. Tänapäeval kuulutab liberalism rahvuse ja konservatiivsuse saatanaks olevaks. Sõnavabadust ja demokraatiat surmates on tekkinud Coroona viirus. See surmab nii liberaalid kui ka konservatiivid. Ajalugu kordub!
N
"arvamusllider" petab räigelt!/ 15. märts 2021 20:18
Nagu näha, on "arvamusliider" hea kommunistliku haridusega, selle üks-ühele omandanud! Selle hulka käib labane valetamine, mida ta siin praktiseerib! Vatikan on uusaegne nähtus, mitte keskaegne, keskajal eksiteeris Kirikuriik, milles otsuseid võtsid vastu Rooma Piiskopid ehk Paavstid, mitte umbisikuline "Vatikan"! Sellist lollust suudab ainult kommunistist petis genereerida, mida "arvamusliider" kokku on soperdanud!
M
Siilid udus/ 15. märts 2021 15:56
Mõne arvamusliidri öeldu jääb tihtilugu uduseks. Viisipärasus ennekõike. Katkust on asi küll kaugel, pigem mahitatud tasalülitus. Aga mida suurt saab sündida hoiatuste, hirmude, lõpmatu ettevaatuse ja urgutõmbumise õhus? On see ikka õige ellujäämistaktika?
m
Mooses/ 15. märts 2021 15:36
Jah, "viis kirjanikku"! Teil on õigus. Ma olen põdenud sarlakeid, tuulerõugeid, leetreid, mumpsi, miljon korda grippi, düsenteeriat ja kollatõbe. Murdnud luid ja saanud muud moodi igasuguseid toredaid kahjustusi mõistmaks, et loodus on meist üle. Aga vaadake, "viis kirjanikku" - MA OLEN ELUS! Olen ma nüüd loodusest üle?
n
N55/ 22. aprill 2021 17:15
kui vaktsiinid on maailmas juba üle 200 a , siis kas oled vanem kui 200 . mis jutt . mis sarlakid . mis sa sündisid siis 1800-ndatel vä . hallooo .
p
Peetrus/ 15. märts 2021 15:28
Selleks, et pealkirja mõista, ei ole küll viite kirjanikku vaja. Vanasti piisas ühest maal elavast vanaisast, kes seda mõistis. Nüüd on vaja viite kirjanikku ... Uus normaalsus, moodsad ajad. Piim tuleb poest.
l
lilli/ 15. märts 2021 15:03
kivirähk-robin, juur-ruufus, nemad on meie tõde ja õigus.
t
tubli komsomoolets kivirähk!/ 12. märts 2021 18:36
Eiplaanil eksponeeritud kivirähk on tõeline kommunistliku hariduse kandja Eestis! Kogu tema ideoloogia on absoluutne copy-paste sellest, mida okupatsiooniajal kommunistid kohustuslikult õppekavas "teadusliku kommunismi" ja "teadusliku ateismi" nimelistes õppeainetes pähe taoti! Tõeliselt tubli kommunistlik õpilane, kes kommnoorena on kogu propaganda täielikult endasse imenud !
p
Punafoobile / 15. märts 2021 14:38
Ei maksa kõike halba poliit-ideoloogiaga seostada. Komude hulgas on olnud rohkem ideelisi ja heasoovlikke juhte, kui kapitalistide seas. Humoorikas kirjanik näiks targemana, kui jõuaks tõdemuseni jumala olemasolust. Looduse võimu tunnistamine on sellele samm lähemale.
t
to punafoobile/ 17. märts 2021 00:59
Ei maksa ikka punaseid headeks puhuda ehk musta valgeks rääkida! Ka tänapäeval ei ole punastes kübetki headust, nemad on need, kes euroliidust meile homoideoloogiat kaela suruvad, nemad on ka need, kes isegi koolilapsi represseerisid vene okupatsiooniajal selle eest, kui julgeti Kristuse sünnipäeva puhul ehk Jõuluõhtul Luterlikku kiriku minna, Jõhvi Luterliku kiriku ees valvasid Jõhvis asunud Adolf Kesleri nim. Kohtla-Järve Keskkooli õppealajuhataja koos õpetajatega kirikusse sisenejaid ja panid nähtud õpilaste nimed kirja, et mitterahuldava käitumishinde saaks tunnistusele panna!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee