Eesti uudised

VAKTSINEERIMISE EDULUGU: väikelinna perearst võitleb emalõvina iga doosi eest. „Pärast Pfizeri tellimuse tühistamist nutsin end tühjaks. Kuidas ma vaatan patsientidele otsa?!“ (1)

Helen Mihelson, 11. märts 2021 16:06
Vee perearstikeskus on hubasem kui nii mõnigi pealinna uhke korter. Maja ostis Alt eraisiku laenu abil ja maksab seda siiani oma palgast kinni. Sisekujundus on tehtud tema käe järgi.Foto: Martin Ahven
Eestimaa südames tegutsev perearstikeskus võitles endale esimesena välja vajalikud vaktsiinidoosid, et siis kiiresti, vaid nelja päevaga vaktsineerida soovijad kõigis maakonna koolides. Visa võitlus käib edasi, nüüd juba oma keskuse patsientide nimel. „Ma olen ära vaktsineerinud kogu maakonna apteekrid, haridustöötajad ja hooldajad ning kui minu enda patsiendid tahavad vaktsiini, siis te ei anna mulle?!“ lajatab Paide perearst Ingrid Alt kirglikult. 

Emalõvi ja naine nagu orkester. Just nii võiks iseloomustada Ingrid Alti, kes avas 90ndate lõpus Paides Vee perearstikeskuse. Seal töötab neli perearsti ja pereõed. Keskusel on ka filiaalid Roosna-Allikul ja Aravetel. 

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee