Eesti uudised

Kohtus karistada saanud ema kurdab: laenu antakse liiga kergelt!

KOPKAS, SEE ON RASKE SAAK: ema võttis tütre nimele 30 000 euro eest kiirlaene ja tegi tast võlglase. „Olin ju alles laps ja uskusin oma ema...“

Helen Mihelson, 10. märts 2021 13:43

3 KOMMENTAARI

k
konnatiik/ 10. märts 2021 22:04
Väikese Eesti mured. Mingil arusaamatul viisil on siin loodud töötavale inimesele niisugused klaaslaed. Esiteks palganumber on kivisse raiutud, teed tööd või mitte eriti. Teiseks püsikulud on ebanormaalselt õhku täis, võrreldes majanduskeskkonnaga. Kolmandaks krediidiasutused tegelevad eelnevast lähtuvalt bakazuhhaga, s.t. laenutingimused ei vasta kuidagi reaalsetele oludele. Kui mujal inimene teab, mida teha, et võlgnevustega toime tulla, siis Eestis on pigem nii, et maksejõuetuse korral tehakse võlgniku olukord veelgi raskemaks. Ainus asi, mis aitab, on jalgadega hääletamine.
a
Anni/ 10. märts 2021 15:58
Ikka päris uskumatu lugu! Oma vanemaid ju usaldad ja tavaliselt on ikka nii, et võimalusel poetavad vanemad lapsele midagi taskusse lisaks! Kahju noorest naisest, kes laenukohustusest küll ametlikult vabanes, aga mul pole küll eriti usku, et ema laene tagasi maksma hakkab. Sellist vanaema enda lastele ei sooviks!
v
valejutt/ 10. märts 2021 22:21
Kui see emme oleks pisut osavam, siis saaks ta mõne aastaga uued laenud kätte. Tuleb eelnevalt eraisiku pankrotti taotleda. Huntide keskel tuleb hundi kombel käituda.