ÕL TV | Õhtuleht

"HOMMIKUSÖÖK STAARIGA"

VIDEO | Meeleolukas hommikusöök Silvia ja Marceliga ühes Tallinna romantilisemas hotellis 

Anu Saagim | Video: Rauno Vahtre; Tatjana Iljina, 14. märts 2021 10:28
Hotel L'Embitu tutvustav tuur

Üks uskumatult positiivne energiapomm selle halli masenduse keskel on kaunitarist tšellomängija Silvia Ilves, kes ilmselt just tänu koroonaaja piirangutele oma ellu uue armsama leidis. Väljavalituks on üks väljapaistvamaid Euroopa tšellomängijaid, “Klassikatähtede” esimese hooaja ja paljude konkursside võitja Marcel Johannes Kits. Kohtusin armunud tuvikestega Tallinna ühes romantilisemas majutusasutuses Hotel L'Embitu.

Eesti kõige kuulsama iidse sõjaväejuhi Lembitu järgi nime saanud hotellis on palju rõdudega valgusküllaseid tube. Luksuslikus neljatärnihotellis Superior on 125 tuba ja sviiti, millel on kõrged laed ja maast laeni aknad. Toad on avarad ja neis on suured king-voodid. On ka Vahemere stiilis sisehoov, basseini ja saunadega spaa ning veinikelder Wine & Tapas. Ülemisel korrusel on terrassiga Vahemere restoran Roof ning panoraamvaatega konverentsi- ja ürituskeskus.

"Eriti populaarne on hotell romantikute seas," kinnitab müügi- ja turundusjuht Kerli Marmor. "Restoranist avaneb imekaunis vaade vanalinnale ja õhtuämaruses tuledes linnale ning tähistaevas ei jäta ammugi kedagi külmaks."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

26.03.2021
VIDEOINTERVJUU | Endine Permi rühmituse liider Nikolai Bleskov: „Keegi ei ütle mulle, mida teha. See jääks tema viimaseks korraks.“
25.03.2021
„PUUDUTA MIND“ 174. SAADE | Täna on naistepüha – maagilise edu meelitamise päev!
21.03.2021
„HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | Allilmaliider Nikolai Bleskov: minu päästerõngaks sai kunst, sest kõige tähtsam on mitte murduda!
14.03.2021
AASTA ILMA PAANIKATA | Priidu Null: kui minu meelelahutuskohta tabas tuumatalv, oli aeg Eestist lahkuda

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee