Krimi

Tarraste lasud tekitasid kahele lapsele üliharuldase terviseprobleemi, mis pole möödunud praeguseni

FOTOD | PISARAD KOHTUS: hukkunud mootorrattur Virgoti ema südantlõhestav tunnistus võttis silma märjaks isegi Lihula tapjal (8)

LISA KOMMENTAAR

Jan 12. märts 2021 17:25
Loomad on ka inteligentsemad ja adekvaatsemad kui see olend seal kohtupingil!
Juri 10. märts 2021 10:32
Küll tahaks lisada et see ongi vabakasvatuse (kasvatamatuse) vili. Laps ei pea maast-madalast enda tegude eest vastutama. Tahaks küsida ka et kes olid ta vanemad. Ega asjata öelda et laps on kodu peegel. Tapjal oli ka, vist, kodu ja vanemad. Millega nad tegelesid kui tapja oli laps? Praegu naeruvääristatakse elu põhiväärtuste austajaid, toetajaid, hoidjaid. See on järjekordne naeruvääristamise tulemus. Nõuka armees teenides sai relva puhastamisel lahti laotatud automaadi toruga teist kaaslast sihtides nii peksa et viibis haiglas. Põhimõte oli et relvata inimese poole toru ei suunata.
rumalpeake 9. märts 2021 06:00
Kui süüdlane on nii ilmselt süüdi, miks peab siis pidama nii pikalt kohtuprotsessi, kannatajaid taas ja taas üle kuulama, sundima neid läbielatut jälle kordama? Pärast saab see roi.mar tingimisi sest on muidu hella hingega, näe, isegi pisara poetas.
K 9. märts 2021 03:32
See ju teada koolidire perekond. Imelik nimetsirkus.
8. märts 2021 23:43
Kas need, kes miinuseid laovad võiksid ka veidi selgitada miks.
selliseid 9. märts 2021 09:07
nagu see tarraste on tegelt palju . sellised laovadki siin miinuseid, neist ei tohiks teha välja, sest et tähelepanu saada ongi nende motivatsioon . neid peab eirama .
Ma ei kujuta ette selle ema ja pere valu 8. märts 2021 18:27
Ainus lohutus on see, et Virgo on õilis ja aus ja tema üle saab igavesti uhkust tunda.
Olen seda sama väga palju oma peas loksutanud 8. märts 2021 18:24
Olen ka oma lapsi nii kasvatanud, et abivajajat ei tohi abita jätta ja mõnikord kui nad teevad midagi minu meelest üleliia, siis ütlevad mulle, et ise oled meid niimoodi kasvatanud. Olen väga-väga palju selle üle mõelnud, et kahjuks oleme jõudnud oma riigis nii kaugele, et egoistlikud, empaatiavõimeta, ahned, ebaausad ja võimunäljas inimesed jõuavad karjääriredelil palju kõrgemale ja tõrjuvad vaimult endast väga palju suuremad kõrvale. Aga siis jõuan ikka mõttega sinna tagasi, et ma tõesti ei tahaks, et mu lapsed mingid tümikad on. Ikka moraal päästab.