Eesti uudised

Kas lasteaiad tuleks lukku panna? Lasteaednik: õpetajad on ärevil, kardavad tööle tulla

Kadri Kuulpak, 8. märts 2021 15:24

7 KOMMENTAARI

l
laps kodus/ 9. märts 2021 10:25
Meil on praegu lasteaiast kodus nelja-aastane, jagame oma töötamist ja lapsehoidmist poja perega. Ei ole võimalik korraga hoida last ja teha kodukontoris tööd, keegi peab ikka olema ainult lapse päralt - ta tahab mängida, süüa ja õue, ei saa last tundideks üksi mängima või teleka ette istuma suunata. Koju jäi sellepärast, et mitte täiskasvanutele viirust koju tuua. Mul on hoopis selline küsimus, et miks lasteaia töötajad kui eesliinitöötajad seni veel vakstineerimata on? Eriti Tallinna omad, meil ka Tallinna lasteaia laps. Lõuna-Eestis, kus me ise elame, pole vaktsiinist veel lõhnagi.
k
keegi/ 9. märts 2021 05:56
Tartus pidi mu kolmeaastane lapselaps jääma kaheks nädalaks eneseisolatsiooni, kasvataja oli koroonapositiivne. Lapsel muidugi hea meel, talle ei meeldi lasteaed.
l
Lapsed on / 9. märts 2021 01:18
sel talvel tervemad kui kunagi varem. Aga natuke tatist nina, mis on lastel ja täiskasvanutel väljast tuppa tulles varem ikka tavaliseks peetud, kardetakse nüüd nagu pidalitõbe. Hirmul olevat suured silmad ja valel lühikesed jalad. Elame näeme.
a
Aga/ 8. märts 2021 19:07
Kui toidukaupluse müüjad ka ärevile lähevad ja kardavad hommikul tööle minna?
õ
Õpetaja/ 8. märts 2021 18:33
Kui vanemad võtaks vastutuse siis ei tooks nad köhaga, nohuga, kurguvaluga last hommikul lasteaeda. Kurb,et oma lapsest ja õpetajatest üldse ei hoolita.
l
Lennuk/ 8. märts 2021 16:55
Vanematest ongi paljud kodused aga nad ei saa koos lapsega kodus tööd teha, sest väikelaps segab.
t
Tere/ 8. märts 2021 16:04
Ehk siis suur osa vanemaid varjab haigust ja kuna lapsed põevad ilma sümtomiteta jagatakse viirust kenasti omavahel ja viiakse koju.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee