Eesti uudised

GRAAFIKUD | KAKS NÄDALAT KOOLIPIIRANGUID JA TULEMUS NULL: Harjumaal kasvavad nakatumisnäitajad noorte seas pidurdamatult (6)

LISA KOMMENTAAR

Teine lapsevanem 9. märts 2021 00:10
Ehk saab aru, et lapsed haigestuvad kodudes ja viiruse saavad vanematelt. Sama juhtus ka koolide avamisega. Laos haigestus kodus ja eks mõnikord viis ka viiruse kooli. Aga enamjaolt oli viiruse saamise algkoldeks lapsevanem. Ei ole see hängimine alati halb, vähemalt ei istu kogu aeg arvutis nagu nüüd neid sunnitakse.
kaua võib 8. märts 2021 18:18
Aga vaadake,kuidas noored ainult hängivad kaubanduskeskustes,või siis rulaparkides.Kõik tuleb täielikult lukku panna ka ja liikumiskeeld kehtestada.
Eksju 8. märts 2021 18:14
Pole siin midagi imestada, et harjumaal noorte seas see viirus levib. Koolivaheaeg tln nägi välja nagu poleks siin mingit viirust. Noored suurtes gruppides tsillimas. Minu meelest see mis tln koolivaheajal toimus oligi ettearvata. Minu mõistus ei võtagi kinni kas nad seal valitsuses käivad klapid peas ja ültse ei näe mis linnas toimub.
lapsevanem 8. märts 2021 17:29
Aga vaheajal käidi ju välismaa reisidel. ja ega inimesed ei avalikusta oma liikumisi. Kui viirus, siis öeldakse, et ei tea, kust saadud.
Rahva seas kahjuks lokkab lausrumalus ! 8. märts 2021 15:32
tean inimesi, kes lasevad oma kontaktseid või testi vastuse ootel lapsi teiste lastega mängima ! Laps kannatab selle kohustuslikud 10 isolatsioonipäeva ära küll !!!
koolis sööklas lapsed tihedalt koos 8. märts 2021 14:48
Kuna esimesest neljanda klassini käivad õpilased koolis edasi, kellel puudub maskikandmise kohustus ja sööklates pannakse lauad kokku selleks, et kokatädidel mugavam oleks, on koolid ikkagi nakkuse levitamise kohaks!