Krimi

Kui satud vägivalla ohvriks, helista ohvriabi ööpäevaringsele kriisitelefonile 116 006

AINULAADNE VÄGISTAMISPROTSESS: kümme aastat vana vägistamisjuhtum käis läbi kõik kohtuastmed ja läheb uuele ringile

Dannar Leitmaa, 8. märts 2021 10:05

8 KOMMENTAARI

p
posttraumaatik/ 10. märts 2021 06:37
EÕMrühmakomandör võrgutas mu. Kas oli see vägistamine, ei tea. Olin just 16aastaseks saanud. lapsena paksuke, poistele ei meeldinud. Näost olin küll armas, koma tegi muudkui silma ja justkui soosis mind ja jaaniööl siis juhtuski, et ta hakkas kabistama, ma ei tahtnud, aga mõtlesin, et kui keeldun, siis hakkab ta mind vihkama, pean rühmast hommepäev lahkuma, samas oleks pidanud talle põlvega skrootumisse lööma ja otsutavalt keelduma, aga natuke tore oli ka nn äravalitu olla... Kusjuures selgus, et tal oli pruut ja sügisel pulmad. See ärakasutatu tunne on minus siiani.
a
anonüümne nimi/ 8. märts 2021 19:55
Kohtusüsteem tuleb tõsiste süüdistustega täielikult kooma lasta, et igasugu nõuka jäänukid seal oksi liiga laiali ei ajaks. Lähiajal on üks niisugune kaasus tulemas, mis peaks kanaliseerima märkimisväärse hulga kohtumõistjaid.
m
Mks ebausutav/ 8. märts 2021 16:33
16 aastane pole mitte alati täisjõus naine, vaid ikka plika, mõni vähem, mõni rohkem. Ebausutav on see ainult mõne meesinimese vaatevinklist. See pole nn. "psühhotargutamine", vaid tegelikkus. Kui oma tütar oleks mängus, krabaks mõni isegi püssi. See, et kümme aastat hiljem, pole ka mingi ime, sest meil kogu aeg ju selge, et tüdrukud ise süüdi. Lihtsalt ajad on teised ja julgust rohkem. Pealegi on iga lugu kellegi jaoks traagika. Kasvagem inimesteks, et neid lugusid poleks.
v
Vaata, Delfi näiteks/ 8. märts 2021 20:14
ei avaldagi kommentaari, mis on tõde, kuid vastuolus maailmavaatelise diktatuuriga, mis meil kehtestatud on. Üks selle diktatuuri osa on see, et alati on katõendamatuse puhul süüdi valge mees, hetero. Sama on see hüsteeria, kui igasuguste pealekaebajate fantaasiaga tehakse inimesest kas pedofiil või naisepeksja. Neid juhtumeid on lähiajast rohkem kui küllalt.
k
Küllaltki ebausutav./ 8. märts 2021 16:00
Täisjõus naise sellisel moel vägistamine , nagu seda on kirjeldatud, ei tundu usutav. Ja seda tõika võimendab asjaolu, et sellest hakkas kannatanu rääkima kümme aastat hiljem. Ja siis on suured psühhotargutajad kõik platsis!
a
AT/ 8. märts 2021 16:22
Ime pole, et ta 10 a sellest ei rääkinud kui ühiskonnas selline suhtumine. Inimene ei või jagada oma traumat erinevatel põhjustel. Vale häbi, kartus, mälu blokk, jne. Ma isiklikult blokeerisin ära minuga 12 aastaselt juhtunu ja see nö "meenus" 20 aastat hiljem. Tule mulle palun rääkima, ei seda minuga juhutunud.
1
9. märts 2021 00:01
16-aastane 10 aastat tagasi ei olnud täisjõus naine. Ei peaks olema tänagi! Vägistamine on vägistamine, ükskõik mis moel! Endast lugupidav mees pigem pingutab, et meeldiv naine tema valiks, nagu looduses enam Asti, kui et loomastub. Kõik ei ole teadlikud prostituudid. Flirtiv alaealine ei oska alati hinnata, mida täiskasvanu oodata võiks!
õ
õudne/ 8. märts 2021 13:16
pele tiste päralt on jälle õiglus? Kes seal ringkonnakohtus toimetavad?!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee