Krimi

VÕHMA PUSSITAJA MÜSTEERIUM: kõik teadsid tema vaimseid probleeme, aga abi ei tulnud (7)

LISA KOMMENTAAR

Muretsen 9. märts 2021 07:47
Psühhiaatrite ja psühholoogide mõttetud palgad ei motiveeri kedagi sel alal töötama kui sa pole juhtumisi entusiast. Sama lugu on ka lastekaitse töötajatega.Need,kes olemas on ei viitsi oma tööd teha.Tean kahte perekonda Põlvamaalt,kus olukord lausa karjub lastekaitse järele.Naabrid on juhtinud ametnike tähelepanu, lapsed koolis ei käi,noored papad joovad iga päev,kuid...pohhui kõigile. Aga sellistest peredest tulevadki pussitajad.
Müsteeriumi pole kuskil 8. märts 2021 14:23
Sellistes väiksemates kohtades ei ole tavaliselt eriarste. Kui inimesel on niisugused iseärasused, võib arvata, et tal on see kirjas ka raviloos, mida keegi ei näe ja ei saagi nagu õiget abi pakkuda. Hulga probleeme saab tihti ravimitega kontrolli all hoida, aga ravimid määrab siiski kõigepealt eriarst ja selle kättesaadavus on olematu. Jälle jõuame psühhiaatrite ja psühholoogide vähesuse ja suure vajaduse juurde. Ärgatakse siis, kui õudus on toimunud.
meie teeme,aga teised 7. märts 2021 17:57
Olukord on hooliv nagu parteiline hüüdlause,aga kohvi juues jätkub juttu kauemaks
Urmas 7. märts 2021 17:16
"Talle esitati kahtlustus mõrvakatses, kuna kannatanuid on kaks." Artkli autor, Arvo Uustalu, miks on tsiteeritud lauses sõna "kuna"? Kas see tähendab seda, et kui Raili oleks ainult ühte poissi pussitanud, siis oleks teda saanud karistada lihtsustatud korras VTMS(väärteomenetluse seadus) alusel? Või hoopis menetlus lõpetada avaliku huvi puudumise tõttu.
N 7. märts 2021 19:14
Väga lihtne: KarS § 114 Mõrv, kuna oli kahe inimese suhtes, siis mõrvakatse. Kui oleks ühe inimese suhtes siis KarS § 113 tapmiskatse.
7. märts 2021 17:14
Vallavalitsuse töötaja tuleb võtta kaasvastutusele!
ilusaid unistusi 8. märts 2021 12:32
Alustame rahva poolt valitud riigikogust