Sisuturundus

Toidukullerite kaudu tellitud söökidest aitab? Valmista hoopis nutikaid pajaroogasid! 

Blå Band, 4. märts 2021 10:56
Kui oled üks nendest, kes ihaleb uute ja põnevate maitsete järele, siis on meil sulle suurepärane uudis: proovida tasub Blå Bandi ülimaitsvaid valmisroogasid.

Koroonakriisi valguses on restoranides käimine raskendatud. Kui esialgu eelistasid paljud meist toidukullerite kaudu hea ja parema tellimist, siis pikemas perspektiivis pole see ju jätkusuutlik – iga kord ei taha kulleri toodud pooljahtunud rooga mekkida, raha kulub tunduvalt rohkem ning olgem ausad, ka valik muutub viimaks tavapäraseks.

Sama võib juhtuda kodus kokates, sest ühel hetkel tüütavad kodused road ära. Kui teha mitu korda nädalas sedasama hakklihakastet kartulitega, siis hakkavad ka ülejäänud pereliikmed ilmselt viimaks nurisema. Niisiis, kuidas tuua oma menüüsse vaheldust ja põnevust? Vastuseks on Blå Bandi pajaroad.

Blå Bandi tooteid ei saa kindlasti võrrelda kiirnuudlite või muu kiirsöögiga, sest need on tunduvalt naturaalsemad – tooted ei sisalda maitsetugevdajaid ning säilivad kaua just loomulike koostisosade tõttu. Seega pole probleemi varuda neid kappi suurem ports ning kasutada täpselt siis, kui on vaja. Kõik tooted on loodud tippkokkade poolt tehtud retseptidel ning seega pole endal vaja liiga palju mõelda, millal soola, pipart või muud maitseainet lisada. Eriti nutikas valik on see nendele perenaistele, kes pole maitseainete kasutamisel kõige vilunumad.

Rootsi brändi Blå Bandi motoks on, et toit ei pea olema keeruline, et see mekiks hästi. Kõige tähtsam on suurepärane maitse ning nutikas perenaine kasutab siinkohal ära kõiki valikuid!

Kui kodus juhtub olema kana, kala või liha, saavad Blå Bandi pajaroad eriti maitsvad. Väga hea tulemus on ka tavaliste konservide kasutamisel. Talita vaid etiketil oleva õpetuse järgi ning kiiresti on valminud maitsev toit, mida kiidab terve pere. Justkui oleksid pikalt pliidi taga seisnud!

Blå Bandi valikus on Itaalia, Mehhiko, Havai, Indian Korma, Thai, Tex Mex ja Napoli pajaroad. Too oma pere toidulauale uusi ja huvitavaid maitseid, ilma et peaksid liigselt pingutama ja palju raha kulutama! Vaata täpsemalt SIIT!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee