Krimi
Väikelinna inimesed on hirmul, kuna lapsi pussitanud naine võib vangla asemel sundravile pääseda

TRAGÖÖDIA VÕHMAS | KOHALIK: kardame laste pussitajat ja tema äkkvihaga meest juba aastaid! (3)

LISA KOMMENTAAR

Urmas 4. märts 2021 06:37
"Isegi sel juhul, kui lapsed ütlesidki midagi, siis ega normaalne inimene noaga koridoris ei varitse." Sellest osas on õigus, et normaalne inimene noaga koridoris ei varitse ja seega pidi ta olema ebanormaalne. Normaalselt kasvatatud lapsed ei ütle midagi sellist, mis võib ühe ebanormaalse naisterahva endast välja viia. Ehe põhjus-tagajärg õpikunäide.
Emana... 3. märts 2021 16:50
Täiesti kohutav, vaene ema - kaotanud juba ühe väikelapse ja nüüd kohe kahte alkooliealist last nii võikalt rünnatakse! Ma tõesti palvetan nende laste eest, et kõik korda saaks! Jõudu emale emotsionaalselt vastu pidada, loodan, et on ikka keegi veel toeks... Ma tean, mis tunne see on...
teadja-nimekaim 2. märts 2021 23:12
Ma tean seda naist...appikene, et see tema oli, see isegi üllatab. Aga samas..ta oli vaimuhaige juba 15 aastat tagasi, kui ta suhtles mu sugulasega, tema diagnoos oli siis juba tuntav. Lonkas ta korduvate katuselt ja rõdult allahüppamiste tõttu, kas ta oli suitsiidne või kuulis hääli...no ei teagi. Samas ta oli täiesti vaikne ja hoidis omaette, aga jah, kaugelt oli aru saada, et ..seda naist poleks tohitud teatud haiglast välja lasta, ta oli seal korduvalt.