Maailm

ESIKOHAL, HOIATUSEKS KÕIGILE: miks on Tšehhi nakatumisnumbrid nii kõrged? (5)

LISA KOMMENTAAR

Kahjuks 2. märts 2021 21:25
Ma ei näe Eestiga mingit vahet.
2. märts 2021 19:50
Eestit ootab sama saatus, kuna meie riiki juhivad hetkel juhmardid.
S. Üstal 2. märts 2021 19:13
Vilepuhuja sõnul on Eesti suurim meditsiinilabor Synlab pannud oma personali fakti ette: kui ei vaktsineeri, jääd boonustest ilma, seal hulgas ka igakuisest 25 euro väärtuses trennisoodustustest jne. Vastukaaluks need, kes vaktsineerivad, saavad 5% palgakõrgendust ja lisaboonuseid. “Väga paljud töötajad ei soovi mingeid vaktsiine saada,” sõnas allikas. Synlab olevat andnud inimestele aega vaktsineerimise osas otsustada 3. märtsini.
Vot nii! 2. märts 2021 19:29
27. jaanuaril 2021 toimunud istungil võttis Euroopa Nõukogu parlamentaarne assamblee (ENPA) vastu resolutsiooni, kus muu hulgas öeldakse, et vaktsineerimine EI OLE sunduslik ning kedagi EI TOHI selleks survestada ei poliitiliselt, sotsiaalselt ega muul viisil, kui inimene ei soovi või ei saa ennast vaktsineerida. Samas dokumendis öeldakse ka, et mitte kedagi EI TOHI mingil viisil diskrimineerida või ahistada sel põhjusel et ta ei soovi või ei saa vaktsineerida.
R 3. märts 2021 22:20
Väga paljud töötajad ei soovi mingeid vaktsiine saada,” sõnas allikas. Miks? Ju siis laboritöötajatel on vaktsiini kohta rohkem infot, kui tavakodanikul. Ei ole see vaktsineerimine tõesti õige valik.