Eesti uudised

REPORTAAŽ TURVAMEHE TÖÖVARJUNA | „Ma ei taha maski, mul on siuke haigus.“ Kuidas põhjendavad kliendid katmata nägu?

Kristjan Väli, 2. märts 2021 10:31

4 KOMMENTAARI

v
Vot nii!/ 2. märts 2021 19:10
Vilepuhuja sõnul on Eesti suurim meditsiinilabor Synlab pannud oma personali fakti ette: kui ei vaktsineeri, jääd boonustest ilma, seal hulgas ka igakuisest 25 euro väärtuses trennisoodustustest jne. Vastukaaluks need, kes vaktsineerivad, saavad palgakõrgendust ja lisaboonuseid. “Väga paljud töötajad ei soovi mingeid vaktsiine saada,” sõnas allikas. Synlab olevat andnud inimestele aega vaktsineerimise osas otsustada 3. märtsini.
s
S. Üstal/ 2. märts 2021 19:28
27. jaanuaril 2021 toimunud istungil võttis Euroopa Nõukogu parlamentaarne assamblee (ENPA) vastu resolutsiooni, kus muu hulgas öeldakse, et vaktsineerimine EI OLE sunduslik ning kedagi EI TOHI selleks survestada ei poliitiliselt, sotsiaalselt ega muul viisil, kui inimene ei soovi või ei saa ennast vaktsineerida. Samas dokumendis öeldakse ka, et mitte kedagi EI TOHI mingil viisil diskrimineerida või ahistada sel põhjusel et ta ei soovi või ei saa vaktsineerida.
k
kui maski ei taha,siis kanna visiiri/ 2. märts 2021 12:27
Ei ole siin mingit vabandust.Kui mul on astma,või mõni muu haigus ,mis raskendab hingamist,siis saab kanda visiiri ju.Inimesed lihtsalt eiravad ja kõik.Siis palun näidake arstitõendit oma haoguse kohta.Tuleb meelde praegust need Norra suusatajad,kes kõik asmaatikud ja peavad mingit ravimit kasutama,aga teevad tippsporti.Nii on ka meil nüüd neid astmaatikuid või teab keda väga palju.Huvitav,mida perearstid sellest arvavad.
n
Nendele diagnoosiga maskivastastele./ 3. märts 2021 09:38
Kõik eluks esmavajalikud asjad saad osta-lahendada kodust väljumata (e-poed, e-apteegid jm.e-teenused). Kui oled astmaatik vms.haigusega inimene ja maski ei taha kanda, siis normaalne inimene ei lähe ostukeskusesse või mujale , oled ju nii igasuguse nakkuse eest kaitsmata ! Visiir on muidugi üks võimalik lahendus.