Tugitoolis sportlane | Õhtulehe raadio

„TUGITOOLIS SPORTLANE“ | Teivashüppaja Eerik Haamer: usun, et võin ka ise kunagi kuus meetrit ületada 

Ohtuleht.ee, 26. veebruar 2021 16:39
Eerik Haamer.Foto: Aldo Luud
Õhtuleht podcasti „Tugitoolis sportlase“ 81. episoodis oli külaliseks teivashüppaja Eerik Haamer, kes vallutab iga hooajaga järjest suuremaid kõrgusi. 20aastane atleet on püstitanud arvukalt Eesti noorteklasside rekordeid ning võitnud ka U18 EMilt medali, ees ootab usutavasti läbilöök meeste seas.

Saates tuleb juttu ka Ameerikas õppimise ja sportimise võludest ning mõningatest valudest.

Samal teemal

Kuidas on Eerikul õnnestunud sealse eluga kohaneda ning mis on võimaldanud tal edasi areneda? Miks otsustas ta just Lõuna-Dakota ülikooli kasuks? Kas USAsse minnakse ainult sporti tegema või jääb seal ka õpinguteks aega? Kuidas tulla toime pika NCAA hooajaga ning hoida jaksu suvisteks tiitlivõistlusteks? Eerik annab väärt nõu ka neile, kel veel sinna mineku või Eestisse jäämise küsimus ees seisab. Ning mõistagi räägime teivashüppest.

Eerik jutustab, kuidas ta spordi juurde jõudis ning kes on aidanud tal nõnda heaks atleediks kujuneda. Vastuse saavad ka mitmed alaspetsiifilisemad küsimused. Miks kiputakse sisehallis tegema paremaid tulemusi kui välistingimustes? Miks on teivashüppe tase viimaste aastatega pööraselt tõusnud? Kus näeb Eerik endal kõige rohkem arenguruumi? Sellest ja paljust muust juba podcastis.

Saadet juhtis Mihkel Talivee. Hüva kuulamist!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee