Melissa Caddicki (paremal) kodu läbiotsimine.Foto: NSW Police
Toimetas Greete Kõrvits 26. veebruar 2021 19:57
Skandaalne austraallanna Melissa Caddick on juba novembrikuust saati kadunud. Nüüd leidsid uurijad ühe tema kehaosa – jalalaba.

Politsei märkis, et mererannast leitud jalg oli juba kõvasti lagunenud, ehk et hiljuti see sinna ei sattunud. DNA test kinnitas, et see oli kunagi kuulunud Caddickile, miljonipettusesse mässitud investeerimisnõustajale.

49aastane Melissa Caddick elas Sydney nooblimas linnaosas väga luksuslikku elu. Ta kadus novembris vaid päev pärast seda, kui politsei tema kodu läbi otsis. Süüdistuste kohaselt pettis nõustaja investoritelt välja miljoneid dollareid. Hommikul läks ta oma igapäevasele sörgijooksule, kust enam tagasi ei tulnud. Naise kadumisest teatasid tema mees ja poeg.

Rääkides Caddicki perekonnast, tasub ka mainida, et 60 ohvri seas, kellelt ta pettis välja kokku kusagil 13 miljonit Austraalia dollarit (8,3 miljonit eurot), olid ka mitu tema enda sugulast ja sõpra.

Hetkel ei välista korrakaitsjad täielikult ühtegi versiooni, kaasa arvatud seda, et naine võis merre viskudes endalt ise elu võtta, vahendavad BBC ja Austraalia Ringhääling. Ilmselt võis tema keha mõne mereeluka teele jääda, mis sellisel juhul selgitaks vaid tema jala leidmist. Ühes on nad siiski veendunud: kui veel kuu aega tagasi uskusid uurijad, et Caddick võib olla elus, siis nüüd kinnitab politsei, et enam teda elavate kirjas ei ole.