JÄTKUVALT TEGUS: Fototõestus 2018. aastast, et Marju Kuudi karjäär ei lõppenud 70ndatega!Foto: Kristiin Elmat / Intsikurmu talifestival
Viljar Voog 25. veebruar 2021 17:53
Marju Kuut võib ju solvuda ja presidendi antud teenetemärgist loobuda, aga sellest ei piisa. Kui lauljanna ei hakka just kõlvatuks kriminaaliks, jääb ta igavesest ajast igavesti ordenikavaleriks.

Vabariigi presidendi poolt jagatavad teenetemärgid on nõnda prestiižsed aurahad, et nende andmine on reguleeritud seaduse tasemel. Praktiline probleem seisneb aga selles, et kui seaduses on kirjas, kuidas president saab juba antud teenetemärki tagasi võtta, siis inimesel endal ordenist loobuda võimalik pole.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (4)

Anni 26. veebruar 2021 08:07
Arvan ka, et kui kellelegi antakse riiklik autasu, siis peaks selle annetamine olema üldsusele arusaadavalt põhjendatud. On see siis elutöö (ka seda on ometi võimalik sõnastada) või mingi konkreetne teene riigi ees. Mina ei pea ju teadma, et president oma mõnel ringreisil kohtus tubli mehe või naisega, kelle toimetamised pidas auraha vääriliseks, aga tahaks küll täpsemalt teada!
memm 26. veebruar 2021 07:44
Proua Kuut pole aru vist saanud veel, et suur osa karjäärist tegi ta välismaal.Ei kuulnud ma isiklikult küll midagi,mida ta sealpool piiri tegi ja kas sellest ka meie riigile oli kasu.Mäletan temast tõesti ainult mõnda lugu,kuigi minu vanus läheneb juba 70le.Õra solvu vaid ole õnnelik,et sindon ikkagi märgatud.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS