Repliik

Haigekassa: 86 protsenti üle 80-aastastest ootab kaks kuud pärast vaktsineerimiste alustamist endiselt vaktsiini

Skandaalne: kolmandik perearstidest pole saanud vaktsineerimist alustadagi

Arvamustoimetus, 22. veebruar 2021 20:44

13 KOMMENTAARI

o
ohh/ 23. veebruar 2021 02:21
Vaktsineerida tuleks piirkondi mitte otsida eraldi inimesi.Selle vähese vaktsiiniga oleks saanud vabalt kõik valga ja võru elanikud oma sutsu kätte.Oleks mingigi piirkond tehtud.Sedasi solgutades läheb mitmeid aastaid kui midagi muutub.Samuti selleks,et kellegile süsti teha ei pea olema õppinud arst,seda võib teha peaaegu iga inimene.
v
vaktsineerimist ootav patsient/ 22. veebruar 2021 22:02
Ootan ka oma perearsti kutset vaktsineerimisele. Aga mida pole, on vaktsiin. Lubatakse ja lubatakse, et järgmine nädal ja jälle järgmine nädal. Vaatan asja ka selle kandi pealt, et kas tõesti siis Terviseamet meelega kahjustab perearstide mainet. Et kui perearst peab kogu aeg vaktsineerimist temast mitteolenevate põhjuste pärast edasi lükkama, siis võib ju tekkida kahtlus, et äkki ta ei ole aus, et äkki ikka on mingi teine nimekiri, et äkki ikka teeb oma tuttavatele enne jne. Kas Terviseamet või mingi muu asutus selle peale ka mõtleb? Ja haiglad ja apteegid ja mingid vaktsineerimiskeskused?
k
krooniline haige pensionär/ 22. veebruar 2021 20:11
riik(haigekassa) jagab vaktsiinid erasektorile #perearstidele# kes jaotavad need oma tutvusringkonnale .Kuna riigis ja maailmas on eriolukord ,siis peaks see sigadus olema kapo ja politsei rida aga kuna need ei tea isegi 200miljardi rahapesust siis veelvähem vaktsiinide petuskeemidest.
o
Oled vana, sure ära/ 22. veebruar 2021 19:27
Ühesõnaga, Eesti riik ei tule vaktsineerimisega toime. Riigi deviis on, kui oled vana, sure ära.
k
Karmo/ 22. veebruar 2021 19:26
Seega võime öelda kokkuvõtlikult, et nö tavainimestest vaktsineeritakse esmalt kõrgete näitajatega piirkondades ehk siis Maardu, Lasnamäe, Ida-Viru jmt. Ehk peaks sinna hoopis Sputnikut saatma ja mitte raiskama Euroopa vaktsiine, mida nad nagunii eriti ei taha? Jätaks Euroopa vaktsiinid päris eurooplastele. Meie pere vanavanemad Maardust teisel pool Harjumaad pole veel kuulnudki mingist vaktsineerimisest.
k
Ka/ 22. veebruar 2021 18:57
Vaevalt et asjaosalised on küsinud venekeelsete kodanike arvamust. Ehk sooviksid ja usaldaksid nemad rohkem vene vaktsiini?

v
vaktsiini ootel pensionär/ 22. veebruar 2021 18:53
Simmo Saarel oli täiesti õigus hoiatada vaktsineerimise kava puudumist. Läheb meil see üle kivide ja kändude. Ühed perearstid pakuvad mittesoovijatele, teised pole vaktsiini peaaegu saanudki ja aeg muudkui kulub ning nakatumine kasvab.
k
Kava on, aga vaktsiiniga kitsas/ 22. veebruar 2021 18:40
Kui seda vaktsiini on ikka nii vähevõitu, siis on keeruline kavasid koostada või olemasolevast kinni pidada. Tellida on lihtne, aga kättesaamine on teine teema. Kellele pakutakse, ütleb ära, kes väga sooviks, sellele ei pakuta. Nokk kinni, saba lahti.
e
Eesliini töötajad/ 22. veebruar 2021 19:29
Kuidagi kaldun arvama, et “eesliini töötajad” on perearstide perekonna tuttavad.
e
eesliini töötajad?/ 23. veebruar 2021 10:22
kas pole mitte unustatud poemüüjaid ja kassapidajaid? Nemad suhtlevad ju kõige suurema osa rahvaga.
p
pensionär/ 22. veebruar 2021 12:43
No peaasi et kantsler Priske sai vaktsioneeritud, tühja neist eesti inimestest....
e
Ei ole olla ei uhke ei hää/ 22. veebruar 2021 12:29
Teised riigid hakkavad juba vaikselt tegutsemist avama, kui meie oma kõrgete nakatumisnäitajate ja madalate vaktsineerimisarvude juures edasi kiratseme. Mille taha see tegelikult jääb - saamatus?, rumalus?, tahtmatus? või hoopis midagi muud?
r
Rr/ 22. veebruar 2021 12:21
"Vaktsineerimiskava" nägigi seda ette?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee